Jemná přírodní kosmetika

produkt

Dodává: Eoné kosmetika s.r.o.

Obec: Krásná Lípa

Region: ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO

logo

Další fotografie:

Eoné je malá rodinná firma z Krásné Lípy. Zabývá se ruční výrobou celostní přírodní kosmetiky. Cílem této společnosti je navrátit péči o tělo do rukou přírody a tím pomoci harmonizovat člověka jako celek. Kosmetiku vyrábí z rostlinných olejů, většinou lisovaných za studena a v BIO kvalitě, z bylin, které pěstujeme a sbíráme v čistém prostředí Národního parku České Švýcarsko, z nejlepších a nejkvalitnějších esenciálních olejů a dalších surovin, které pečlivě vybíráme a nakupujeme po celém světě. Výroba probíhá ve velmi malých množstvích, vždy až na základě objednávek. Tím je zajištěna čerstvost, čistota a vysoká kvalita našich přípravků. Firma nepoužívá žádné ropné látky, syntetické parfemace, barviva, tenzidy.

Certifikovaný výrobek Jasánek je výborný jako prevence zánětů dýchacích cest, šípkový čistící olej má výrazné regenerační účinky a absorbér mušlička s éterickým olejem Aeolus, který je složen z éterických olejů borovice, jedle a smrku působí příznivě na dýchací potíže.

Kontakt na výrobce:

Eoné kosmetika s.r.o.

Čelakovského 593/5
407 46 Krásná Lípa
tel.: 412 384 497

http://www.eone.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Enhancing rural economy through regional branding in Kakheti

Enhancing rural economy through regional branding in Kakheti
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.