Apiprodukty ze "Včelího ráje"

produkt

Dodává: Rodinná farmička Včelí ráj

Obec: Varnsdorf

Region: ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO

logo

Další fotografie:

Apiprodukty, neboli včelí produkty, ze "Včelího ráje" jsou 100% přírodní látky produkované včelstvy chovanými tradičním způsobem na svazcích varnsdorfského Špičáku. Včelstva jsou umístěna na rozhraní luk a lesa, tak aby skladba včelí pastvy byla co nejpestřejší. Včely jsou chované v nástavkových úlech na dřevěných rámcích s voskovými mezistěnami. Štěpánka Dlouhá je mladá včelařka, která navazuje na rodinnou tradici včelařů a svými novými nápady zejména s voskovými odlitky se snaží přiblížit veřejnosti včelařství, jako jednu s tradičních činností tohoto regionu.


Včelí vosk ze "Včelího ráje":

Výrobkem jsou voskové odlitky s regionálními motivy sloužící jako drobná voňavá upomínka na region Českosaského Švýcarska (ledňáček, roubená chalupa, Mariina vyhlídka). Mohou být kdykoliv roztaveny a využity v domácnosti (např. při výrobě domácí kosmetiky, voskování dřevěného nábytku či bot, výrobě svíček apod.). Detaily každého výrobku jsou dodělány ručně.

Včelí med ze "Včelího ráje": je med, který svými chuťovými i vizuálními vlastnostmi výborně charakterizuje kraj, odkud pochází. Chutí vystihuje pestrou paletu porostů lesů a luk.

Kontakt na výrobce:

Rodinná farmička Včelí ráj

Dlouhá 1016
407 47 Varnsdorf
tel.: 777 269 664

http://www.vceliraj.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.