Čokolády a kakaové produkty

produkt

Dodává: Čokoládovna Troubelice - František Bačík

Obec: Troubelice

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Čokoláda z Troubelic je ručně vyrobená a každá je svým způsobem originál. K výrobě čokolády používáme kakaové boby, kakaovou hmotu, kakaové máslo a panelu. Do mléčných a bílých čokolád přidáváme sušené mléko. Naše výrobky neobsahují látky určené k aromatizaci, lecitin ani rostlinné tuky (vyjma kakaového másla). Čokolády jsou slazeny panelou, ztuhlou šťávou z cukrové třtiny, která je zdravou variantou slazení.

Všechny použité kakaové produkty a panela pochází z Ekvádoru, rovníkové země Jižní Ameriky. Ekvádorské kakaové boby patří k nejkvalitnějším a nejznámějším na světě pro své výjimečné aroma a chuť. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme, osobně dohlížíme na sklizeň, následný nákup surovin, nakládku zboží v Ekvádoru a vykládku v České republice. První dovoz kakaových produktů z Ekvádoru jsme uskutečnili v roce 2010. V každé tabulce naší čokolády můžete ochutnat něco z této vzdálené, rozmanité a exotické země. V naší nabídce najdete mléčné, hořké a bílé čokolády.

V nabídce máme celou řadu čokoládových a kakaových produktů, rádi Vám vyrobíme i čokoládu na zakázku s konkrétním motivem.

 

Kontakt na výrobce:

Čokoládovna Troubelice - František Bačík

Troubelice 10
783 83 Troubelice
tel.: +420 733 368 257
tel.: +420 725 898 422

http://www.cokoladovnatroubelice.cz/

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.