Noviny "Doma v REGIONECH"

Vážení čtenáři, právě se Vám do rukou dostaly trochu jiné noviny. Jiné, než běžný denní tisk, a dokonce i jiné, než všechny, které byly až dosud vydány na podporu regionálního značení. Ty dosavadní totiž měly vždy v titulu název některého z regionů, v nichž funguje systém značení místní produkce.

První číslo vyšlo díky podpoře z Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí a CzechTourismu a jeho úspěch nás přesvědčil, že má smysl ve vydávání pokračovat.

Další čísla vycházejí díky přízni inzerentů a společnému úsilí jednotlivých koordinátorů i držitelů značek. Snažíme se postupně hledat takokvý formát, který by na omezeném rozsahu přinesl co nejvíce zajímavých informací.

Naše "noviny" jsou určeny především těm, které v dnešní době s drtivě převládající anonymní výrobou často bezcenných produktů zajímají nejen užitné vlastnosti zboží. Těm, kdo vědí, že i neživé věci mohou mít duši, pokud byly vytvořeny s láskou.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.