Odkazy

Občanské sdružení Apus

Občanské sdružení Apus

Apus, neboli rorýs, je občanské sdružení, jehož cílem je zvyšování environmentálního uvědomění společnosti a zlepšování životního prostředí.

Adresa: http://www.apusos.cz/
CzechTourism

CzechTourism

Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism je státní příspěvkovou organizací Ministerstva pro místní rozvoj České republiky. Byla zřízena v roce 1993 za účelem propagace České republiky jako atraktivní turistické destinace na zahraničním a od roku 2003 také na domácím trhu.

Adresa: http://www.czechtourism.cz/
KAM po Česku

KAM po Česku

Posláním turistického magazínu Kam po Česku, který je distribuován zdarma především do turistických informačních center a na vybrané památky, hotely, knihovny a školy, je především podpora rozvoje domácího cestovního ruchu. Čtenáře seznamuje s turistickými nabídkami a možnostmi jednotlivých regionů Čech, Moravy a Slezska. Navíc v rubrice Kam za rohem přináší tipy na výlety v příhraničních oblastech ČR.

Adresa: http://www.kampocesku.cz
KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo míří do PŘÍRODY

KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo míří do PŘÍRODY

Nabídky a zajímavosti věnované pobytu v přírodě a zdravému životnímu stylu. Katolog je určen pro všechny, kteří se zajímají o přírodu, prožívají v ní svůj volný čas a dávají přednost ohleduplnému vztahu k životnímu prostředí.

Adresa: http://katalogy.in-prague.cz/priroda.php
Konference Travel evolution:

Konference Travel evolution:

Adresa: http://travelevolution.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.