Vánoce z KRKONOŠ

KRKONOŠE  21. 11. 2020

Milý Ježíšku, opravdu ale opravdu jsem tento rok byla moc hodná. Přála bych si strašně moc dostat dárky, které jsou od nás, ručně a s láskou vyráběné a chutnají horsky božsky.

img

Tak takovouto nadílku vám Ježíšek může nadělit a pomůže mu koordinátor regionální značky MAS Krkonoše. Dárková balení z KRKONOŠ už odjela na prvních saní do obce Čermná a Janské Lázně si naskladňují postupně své lázně. Neváhejte, objednejte si vánoční nadílku včas. Buď přímo od jednotlivých regionálních výrobců nebo dárková balení hezky vymazlená na přání zákazníka s osobitým věnováním od Krakonoše.  

Lahvinka medoviny Apicor pro taťku, Babiččiny a Krkonošské sirupy do čaje nebo jogurtu pro maminku, mýdlo ve svetru a desinfekci v obalu z pratelného papíru pro celou rodinu, přání s kapříkem zašleme dědečkovi, tetě dovezeme kufřík Happy s blokem, aby si mohla archivovat fotky z výletů. K tomu ji přilípneme fotonálepku KRKONOŠE originální produkt, aby se dozvěděla význam loga regionální značky a strejdu potěšíme poukazem od Zdeňky běžky, aby si mohl vypilovat techniku bruslení. Pro malého synovce přivezeme sluníčkový bryndáček z dílny Hama a babičku potěšíme krásným šperkem z dílny Hanky Šebkové nebo Daniely Roudné. Neteři věnujeme poukaz na projížďku psím spřežením a výlet u nás završíme zastávnkou u Trautenberka a ochutnáme jeho speciály. Večer si pak užijeme společné chvilky u lahodné kávy od Volků a mlsat budeme Krkonošské bobky nebo Pumprnikla. Přiďte pobejt.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.