Hospoda SLEZSKÝ GRUNT

produkt

Provozuje: ENERGIA art & technology s.r.o.

Obec: Háj ve Slezsku

Region: OPAVSKÉ SLEZSKO

logo

Areál stylové restaurace Slezský grunt ve Smolkově dýchá jedinečnou dobovou atmosférou. Ochutnejte tradiční slezskou kuchyni v její fascinující jednoduchosti a dopřejte si neopakovatelný kulinářský zážitek. Zavítejte k nám a věříme, že se budete rádi vracet.

Restaurace Slezský Grunt nabízí příjemné stylové prostředí s původními kachlovými kamny, profesionální obsluhou a vynikající, poctivou, domácí slezskou kuchyní s pestrým výběrem nápojů.

Plně klimatizovaná restaurace s bezbariérovým přístupem má celkovou kapacitu 30 míst, v prvním patře je k dispozici „Hodovní síň” s kapacitou až 40 míst, se samostatným barem k pořádání svatebních hostin, podnikových večírků, rodinných oslav, firemních konferencí a výukových akcí. Součástí Slezského gruntu je i kulturní prostor, kde se pořádají divadelní vystoupení, hudební koncerty, promítání kina, cestovatelské povídání a tradiční akce jako „Masopust“, „Pálení čarodějnic“ a další.

Své kouzlo má i předzahrádka s masivními lavicemi, umístěnými pod třemi platany, která vás přenese daleko, daleko za město... Svůj džbánek piva či vína si zde mohou vychutnat kolem jedoucí cyklisté či rodiny s dětmi na odpolední procházce. Kontakt na provozovatele:

ENERGIA art & technology s.r.o.

Adresa provozovny

Poddubí 3,
747 92 Háj ve Slezsku
tel.: +420 731 582 755

http://www.slezskygrunt.cz

Iveta Bálková

Návštěvní kniha:

Tuto službu zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.