Rekreační, rehabilitační a školící centrum Slezská Harta

produkt

Provozuje: Rekreační, rehabilitační a školící centrum Slezská Harta

Obec: Razová, okres Bruntál

Region: JESENÍKY

logo

Další fotografie:

Naše zařízení se nachází na levém břehu vodní nádrže Slezská Harta, která je podle rozlohy devátá největší v republice. Pomalu rozvíjející se turistickou oblast propojuje naučná stezka po vulkanitech Nízkého Jeseníku. Specifikem této oblasti jsou Razovské tufity, které jsou použity v části zrekonstruovaného statku zevnitř (stěny, schody do sklepa,..) i zvenku. V našem zařízení pořádáme aktivity a akce pro lidi nejen místní, ale i pro návštěvníky této oblasti. Spolupracujeme s ostatními poskytovateli služeb – infocentra, půjčovna elektrolodí,.. Za naším zařízením se nachází Naučná stezky genofondu jesenických ovocných stromů a křovin (původní odrůdy tohoto území.)

Centrum Slezska Harta poskytuje zázemí pro konání školení, odborných kurzů, seminářů, výchovně vzdělávacích akcí, firemních akcí, rodinných oslav apod. Dále nabízíme pronájmy jednotlivých školních místností, ale i celého objektu včetně techniky. Poskytujeme také zázemí jak pro individuální, tak i pro skupinovou rekreaci. Nabízíme 22 lůžek s možností přistýlek v celoročním provozu. Centrum je stavěno jako bezbariérové. Dále máme k dispozici – krytou pergolu s grilem, venkovní posezení s udírnou. V letošním roce se předpokládá otevření wellness centra (taktéž bezbariérově budovaného) a navýšení ubytovací kapacity o dalších 12 lůžek.

Kontakt na provozovatele:

Rekreační, rehabilitační a školící centrum Slezská Harta

Razová 286
Razová, okres Bruntál
tel.: 555 502 020
tel.: 725 046 306, 728 788 920

http://www.centrumslezskaharta.cz/

Návštěvní kniha:

Tuto službu zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.