Vinný bar Thir

produkt

Provozuje: Wild wine, s.r.o.

Obec: Tábor

Region: TOULAVA

logo

Další fotografie:

Thir je ojedinělým konceptem kombinující rukodělná vína a pokrmy připravené z lokálních surovin. Hlavní důraz klademe na kapra. Na menu najdete vždy čtyři malé talířky, jedno hlavní jídlo z kapra a jedno vegetariánské jídlo. Večeři můžete zakončit dezertem či sýrem. O výběr vín se stará Honza Čulík.

Víno

Nabízíme naturální a biodynamická vína převážně z Moravy. Věříme ve spontánně kvašená vína, vyrobená bez zbytečných zásahů. Právě taková vína přinášejí pravdivou informaci o místě svého původu a schopnostech vinaře.

Můžeme se pyšnit osobní znalostí většiny nabízených vinařů i daných regionů. Valná většina vín, s kterými pracujeme, není filtrována ani čiřena. Do vašich skleniček se tak dostává nemanipulovaný vinný mok – pravdivý a autentický. "Věříme ve spontánně kvašená vína, vyrobená bez zbytečných zásahů. Právě taková vína přinášejí pravdivou informaci o místě svého původu a schopnostech vinaře."

Jídlo

Hlavní důraz klademe na kapra. Ve spolupráci s rybářstvím Esox certifikujeme čtyři rybníky nedaleko Vyhnanic do biorežimu. Rybníky jsou umístěny na okraji Černické obory v hustých borových lesích. V blízké budoucnosti bude veškerý u nás používaný kapr odtud, to nám umožní znát perfektně surovinu, z které vaříme, a ovlivňovat její chov a životní podmínky. Spolupracujeme ovšem i s dalšími farmáři z okolí Tábora. Zeleninu nám dodává Martin Kořének, Antuškovi z Eše a biofarma Kveteto, mlečné výrobky v biokvalitě máme z farmy Vlkov u Hluboké nad Vltavou či z minimlékárny Slapsko. Vepřové maso z přeštíků dodává pan Civín ze Zárybničné Lhoty.

 

Kontakt na provozovatele:

Wild wine, s.r.o.

Vinný bar Thir

Tržní 274/2
390 01 Tábor
tel.: 775 220 092

http://www.thir.cz

Jan Čulík

telefon: 775 220 092

Návštěvní kniha:

Tuto službu zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.