Chata Eduard

produkt

Provozuje: CHATA EDUARD

Obec: Bělá pod Pradědem

Region: JESENÍKY

logo

Další fotografie:

Chata Eduard se nachází v nadmořské výšce 700 metrů a uprostřed Chráněné krajinné oblasti Jeseníky nabízí klidné a stylové ubytování vhodné pro romantickou dovolenou ve dvou, stejně jako pro dovolenou rodinnou. Oblast Jeseníků, kde chata leží, ostatně patří mezi celoročně nejvíce turisticky vyhledávané místo v České republice.

Chata Eduard, to ale není jen příjemné a levné ubytování s moderním zařízením uprostřed přírody v pohoří Jeseníky. Celý areál chaty se rozprostírá na 12 tisících metrech čtverečních, které jsou kromě chaty tvořeny parkem s bio bazénem a útulným zákoutím obklopeným horskou vegetací, voňavými bylinkami a barevnými květinami. V areálu horské chaty mohou hosté využívat venkovní posezení včetně ohniště, dětský koutek s pískovištěm a houpačkami, víceúčelové hřiště, petanque a společné parkoviště. 

V okolí chaty a jeho areálu pak na návštěvníky čekají úžasné a čisté lesy, hory, horské potůčky a říčky a vše, co od Jeseníku a místní přírody očekáváte.

Kontakt na provozovatele:

CHATA EDUARD

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem

http://www.chataeduard.cz

Petra Julínková

telefon: 602447557

Návštěvní kniha:

Tuto službu zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.