Pension GRANTL

produkt

Provozuje: Pension GRANTL

Obec: Kašperské Hory

Region: ŠUMAVA

logo

Číslo certifikátu: 84055

Další fotografie:

Chcete objevit místo, kde se snoubí zázemí malebného historického městečka s unikátní šumavskou přírodou? Chcete objevit místo, kde se potkává kouzlo první republiky se širokými možnostmi sportovního a kulturního vyžití? My jsme takové místo pro Vás našli. Přijeďte a objevte ho sami. Velmi se na Vás těšíme!

Pokud se k nám vydáte, můžete se těšit na jedinečnou prvorepublikovou atmosféru obklopenou okouzlující šumavskou přírodou. Budete si užívat klidu a nádherného výhledu, ale přitom budete jen pár kroků od centra městečka s veškerou občanskou vybaveností. Apartmány jsou luxusně vybaveny a spát můžete ve více než sto let starých zrestaurovaných postelích s kvalitními pérovými matracemi a povlečením z pravého českého kanafasu. U nás najdete i dobové wellness v podobě netradiční finské sauny a venkovního parního sudu. Nabízíme i půjčení 4 kusů horských elektrokol, 4 párů sněžnic nebo nádobí na rýžování zlata, které můžete vyzkoušet v nedalekém Zlatém potoce. Ctíme starobylou a přirozenou krásu Šumavy. Stačí jen přijet a užívat si opojnou atmosféru tohoto místa....

Ceník:

Apartmán Otava pro max. 4 osoby: od 2 250 Kč/noc  
Apartmán Vydra pro max. 4 osoby: od 2 600 Kč/noc  
Apartmán Vltava pro max. 8 osob: od 4 400 Kč/noc  

Ceník dalších služeb na www.pension-grantl.cz

Kontakt na provozovatele:

Pension GRANTL

Nerudova 235
341 92 Kašperské Hory
tel.: +420 737 222 023

https://www.pension-grantl.cz

Návštěvní kniha:

Tuto službu zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.