Kolo Bistro

produkt

Provozuje: Kolo Bistro s.r.o.

Obec: Kobylnice

Region: KUTNOHORSKO

logo

Další fotografie:

Zveme vás do našeho rodinného Kola Bistra, kde jsou všichni (nejen cyklisté) vítání. Nabízíme příjemný prostor, velkou zahrádku, dobré pivo a chutné občerstvení z toho nejlepšího, co máme sami rádi. Přejeme si, ať se vám u nás líbí. 

Z bývalé stodoly vybudovali Markéta a Dan útulné místo, kde jsou všihcni nejen cyklisté vítáni. K dispozici je velká zahrada s rozmanitým posezením. Pochutnat si můžete na grilovaných specialitách, polévce, domácích dezertech, nakládaném hermelínu, který se stal místní specialitou nebo utopenci, V menu se dále střídají obložené chleby, zapečené toasty nebo panini. V létě návstěvníky osvěží velký výběr řemeslné zrmzliny a domácích limonád. Na čepu najdete pivo Bernard a na třetí pípě můžete ochutnat některé z řemeslných piv, které se tu často střídají. 

Toto místo je držitelem značky Cyklisté vítáni, Kutnohorsko regionální produkt v oblasti služeb a zmínku o bistru  najdete také v Gastromapě Lukáše Hejlíka. 

Kolo Bistro má otevřeno od dubna do října. Během léta majitelé na zahradě pořádají pravidelný kulturní program: promítání filmů, koncerty nebo swap oblečení. Uspořádali také 1. května Prvovájovou cyklovyjížďku  a pro velký úspěch se tato akce stala tradicí.

Kontakt na provozovatele:

Kolo Bistro s.r.o.

Kobylnice 37
284 01 Kobylnice
tel.: 604 452 010

https://www.kolobistro.cz

Mgr. Markéta Kalinová

Návštěvní kniha:

Tuto službu zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.