Kolštejn wellness centrum

produkt

Provozuje: Kolštejn wellness centrum

Obec: Branná

Region: JESENÍKY

logo

Další fotografie:

Jsme wellness hotel ideální pro relaxaci, odpočinek a příjemně strávený čas. Součástí hotelu je výborná restaurace s místní kuchyní a vlastním minipivovarem. Krásná okolní příroda láká k turistice či cyklistice, v zimě k lyžování. Máme jedinečné wellness široko daleko a nabízíme i kvalitní masáže. Neváhejte a vyberte si náš hotel. 

Váš ničím nerušený spánek kromě nádherné přírody a čistého vzduchu Jeseníků, klidu a prostředí malebné vesničky Branná, která má od roku 1992 status městské památkové zóny, zaručuje přátelská atmosféra, ochotný personál a kvalitní služby našeho zařízení.

Čeká vás tu drsná a zároveň romantická příroda, mimořádně čistý vzduch, klid, tvořivost místních lidí i bohatá nabídka služeb. Vítejte v Jeseníkách, v kraji táhlých, zaoblených hřebenů, hlubokých údolí řek, která jsou zaříznutá v lesnatých stráních.

V budově wellness hotelu je k dispozici 24 komfortních dvoulůžkových pokojů, všechny lze využít také jako ubytování pro jednu osobu. V některých pokojích je k dispozici rozkládací křeslo nebo gauč, vhodné pro ubytování třetí osoby. Celková kapacita hotelu je 48 lůžek a 15 přistýlek.

Novotou vonící prostory Hotelu garni *** (druhá budova hotelového komplexu) se nacházejí v prvním patře historické budovy z roku 1325 na náměstíčku v obci Branná, přímo nad restaurací Kolštejn. Hotel nabízí ubytování s polopenzí – bufetové snídaně a servírované tříchodové večeře. Celková kapacita hotelu je 41 lůžek. Ubytovat se můžete ve 13 dvou a více lůžkových pokojích.

Rezervace a ubytování hostů zajišťuje recepce Wellness hotelu ***, kde obdržíte klíče od pokoje a veškeré informace. Vzdálenost hotelu garni *** od recepce wellness hotelu je cca 20 kroků.

Domácí mazlíčci jsou vítáni po předcházející dohodě s recepci.

Přehled naplnění certifikačních kritérií:

Kritérium Splněno Komentář
Pojištění majetku a zdraví hostů ano
Kvalitní informace (o regionu, o doplňkových službách, v případě restaurací o aktuální nabídce) na vlastním webu ano
Pokrmy z místních surovin ano pivo Holba Hanušovice Staroměstská máslová trubička (Olga Gřundělová, Branná) kynuté knedlíky (Zdeněk Ptáček, Libina) certifikované výrobky Konopí – (Mgr. Silvie Sedláčková, Jeseník)
Přínos pro zachování tradic regionu (historická budova nebo tradiční vzhled interiéru/exteriéru, rodinná tradice s podnikáním v ubytovacích službách v regionu Jeseníky atd.) ano Historický objekt Restaurace Kolštejn starý více než 100 let (letopočet 1909). Současná podoba interiéru restaurace se hlásí k historii obce (např. dobové výjevy hradu Kolštejn).
Pořádání či organizace vlastních doprovodných programů, akce či aktivity zaměřené na region ano vlastní wellness – vodní svět, privátní část, masáže, procedury v bylinné parní lázni, kosmetika 2 vlastní bowlingové dráhy vlastní hotelová (v terénu značená) koloběžková trasa po okolí obce Branná stránky věnované lanovému centru v Branné vč. provozního řádu, pravidel, ceníku (provozovatel obec Branná žádné podobné stránky nemá) stránky k projektu Wellness & Jeseníky (podpora wellness služeb v Jeseníkách) – garant projektu – Relax centrum Kolštejn (wellness-jeseniky.cz) každý pátek živá hudba na webu provozovatele uvedeny pěší značené trasy po okolí, cyklotrasy, běžecké trasy, možnosti sjezdového lyžování v Branné i okolí na webu uvedeny památky v obci vč. otevíracích hodin
Odběr nebo prodej minimálně 3 druhů produktů se značkou „JESENÍKY originální produkt® ano Svíčky z parafínu ( Miloš Gajda) Užitková keramika (Iva Hloušková) Staroměstská máslová trubička (Olga Gřundělová)
Dlouhodobá finanční, materiální nebo jiná podpora rozvoje regionu nebo obce ve svém okolí ano Kolštejnský okruh – bezplatné poskytnutí zázemí návštěvníkům Brannenská pouť – sponzorský příspěvek
Speciální ocenění v oboru ano Asociace hotelů a restaurací – držitel *** (Oficiální jednotná klasifikace ubyt. zařízení ČR) Czech Specials – certifikované zařízení vařící kvalitní českou kuchyni Cyklisté vítáni – certifikované zařízení Česká asociace wellness – člen
Přínos k ekologii a ochraně okolní přírody nad rámec povinných kritérií ano vytápění tepelnými čerpadly
Dětský koutek nebo hřiště či další vybavení pro děti v objektu nebo blízkém okolí ano dětský koutek v turistickém hotelu
Bezbariérová úprava ano wellness hotel a restaurace
Jako zdroj energie (vytápění, ohřev vody) se nepoužívá uhlí ani těžké oleje s obsahem síry vyšším než 0,2 % ano dřevoplyn, tepelná čerpadla
BONUS – výjimečnost zařízení v rámci dané kategorie ano Zařízení získalo 3 z 5 možných bodů od certifikační komise: - ojedinělá nabídka wellness, zapojení do života obce

Kontakt na provozovatele:

Kolštejn wellness centrum

788 25 Branná 56
tel.: 702 072 034
tel.: 736 632 032
http://www.kolstejn.cz
https://facebook.com/kolstejn/
https://instagram.com/kolstejnwellness

 Provozní

telefon: 702 072 034

 Ředitel

telefon: 736 632 032

Návštěvní kniha:

Tuto službu zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.