Rodinná cukrárna ve Vlašimi

produkt

Provozuje: AGF s.r.o.

Obec: Vlašim

Region: KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ

logo

Další fotografie:

Cukrárna s vlastní výrobou zákusků, dortů, chlebíčků, obložených baget, zmrzliny kopečkové a točené zmrzliny.

V naší nabídce je mnoho druhů zmrzlinových a ovocných pohárů, dezertů, francouzské palačinky, dezerty, káva Segafredo, horké nápoje, Fresh Yogurt, Crema Mascarpone, míchané nápoje, alkoholické i nealkoholické nápoje, ledová tříšť, zapečené tousty, Panini, Quesadillas.

Kapacita:
zima 50 míst k sezení, léto 74 míst k sezení

Provozní doba:

pondělí až sobota   9,00 – 18,00 hodin

neděle                  10,00 – 18,00 hodin

Přehled naplnění certifikačních kritérií:

Kritérium Splněno Komentář
Kvalitní informace (o regionu, o doplňkových službách, v případě restaurací o aktuální nabídce) na vlastním webu ano Na webu informace o historii náměstí. V cukrárně jsou k dispozici turistické materiály Kraje blanických rytířů.
Pokrmy z místních surovin ano K výrobě zákusků využívá cukrárna místní mouku, vejce a med.
Přínos pro zachování tradic regionu (historická budova nebo tradiční vzhled interiéru/exteriéru, rodinná tradice s podnikáním v ubytovacích službách v regionu Kraj blanických rytířů atd.) ano Cukrárna se nachází na Žižkově náměstí v historickém domě z roku 1898. Provozovatel navazuje na přerušené rodinné tradice.
Sídlo firmy v regionu Kraj blanických rytířů ano
Speciální ocenění v oboru ano Cukrárna obdržela certifikát o kvalitě zmrzliny udělený italskou firmou MEC3.
Dětský koutek nebo hřiště či další vybavení pro děti v objektu nebo blízkém okolí ano V cukrárně najdete sedačku na přebalování, dětské židličky, stolek, koberec, hračky a knížky.
Bezbariérová úprava ano Zařízení je upraveno bezbariérově.
BONUS – výjimečnost zařízení v rámci dané kategorie ano Cukrárna nabízí tradiční české zákusky, dezerty a chlebíčky vlastní výroby. Vyniká kvalitou nabízených pokrmů i příjemným řešením interiéru. Tvoří důležitou součást historického Žižkova náměstí a přináší do něj život.

Kontakt na provozovatele:

AGF s.r.o.

Adresa provozovny

Žižkovo náměstí 140
258 01 Vlašim
tel.: 602 206 041
tel.: 317 844 184

http://www.cukrarnavevlasimi.cz

Návštěvní kniha:

Hyla Zdenek    09.01.2019 19:14

Nemuzu pochopit kritiku pani Lady. Vsechny "stitnosti " jsou neopravnene. Ma li subjektivni pocit, ze ji vase cukrarna nevyhovuje, musi zmenit adresu, kde bude uspokojovat svoje citove a chutove choutky. Domnovam se, ze tato dama potrebovala zviditelneni.... Jinak jsem s kvalitou vyrobku a prostredim naprosto spokojen. Personal vzdy prijemny a vstricny a deti ji vubec nevadi, spise naopak. Vsem doporucuji. Na zaver bych vam chtel poprat hodne pracovnich uspechu a co nejmene zakazniku jako pani Lada.

libuše havránková    08.07.2014 18:24

Paní lada ať se jde vycp.. pardon nacpat k myšákovi za 500,-, když jí to není líto.
Nenechte se odradit od takovýchto ,,znalkyň", vaše dorty jsou super nejen napohled a já vím o čem mluvím, jsem prostě dortová už 50 let a v každém městě, kam přijedu, vede moje první cesta po místních cukrárnách, takže srovnání určitě mám. Aj vaše zmrzlina byla výtečná a nešizená. Držím Vám palce a těším se k Vám zase. L.H.

K. Hájková    01.10.2013 12:38

Přeji pěkný den a chci Vaši cukrárnu pochválit. Výborné zákusky, skvělá káva. Vždy jednou za měsíc si s přítelem uděláme odpoledne čas a jedeme si k Vám zpříjemnit den. Bydlíme v Bukovanech a mohli bychom si dát kávu v některé cukrárně v Benešově, ale raději jedeme až k Vám!!!

Pavel Bayer    05.04.2013 15:34

Reakce na hodnocení Holečková Lada 04.04.2013

Dobrý den paní Holečková Lado,

je mi velice líto, že Vám naše dorty nechutnali.

Musím jen upozornit, že do žádného krému nedáváme žalatinu a vyrábíme z živočišné šlehačky.

Máte ale určitě pravdu v tom, že naše dorty a zákusky chutnají jinak než v cukrárně Myšák a nebo v jakékoliv cukrárně. Naše cukrárna se s nimi v žádném případě nerovná a ani nechce.
Bylo by opravdu něco špatně, kdyby ve všech cukrárnách chutnalo vše stejně.
Každá cukrárna má své zákazníky a je jen dobře, že si můžete dovolit chodit do takové cukrárny jako je Myšák ve Vodičkově ulici v Praze.

Jenom by mě zajímalo, kolik dortů a zákusků z naší denní nabídky tj.asi 80 druhů jste ochutnala, že tak cíleně a odborně dokážete hodnotit.

Pavel Bayer
Rodinná cukrárna ve Vlašimi

Holečková Lada    04.04.2013 16:58

Dorty vypadají překrásně, ale jen na pohled.

Chuťově jsou špatné, nejsou lehké-šlehačkové, krém je podivný s příměsí želatiny.
Jděte ochutnat dorty do cukrárny ve Vodičkově ulici v Praze k Myšákovi, nebo k Italovi naproti Novoměstské radnici, ať víte jak má chutnat dobrý dort.
Vsadili jste na kvantitu a kvalita unikla!

ing. Václav Smolák    23.09.2012 08:36

Vaše cukrárna patří mezi špičkové gastronomické podniky a využíváme Vašich služeb při každé příležitosti Děkujeme Smolákovi

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.