Sport & Relax areál Bozeňov

produkt

Provozuje: Sport & Relax areál Bozeňov

Obec: Dolní Bušínov

Region: JESENÍKY

logo

Další fotografie:

Sport & Relax areál Bozeňov, který leží 8 km od města Zábřeh, nabízí ubytování v hotelu, penzionu, kempu s chatkami. Součástí areálu je nekuřácká restaurace pro 80 osob s terasou, dětskou hernou a útulné wellness centrum Bozeňov. Využít můžete školící centrum, které nabízí seminární sál s kapacitou 60 osob.V Adrenalinovém centru je k dispozici lanové centrum, lezecká věž, lukostřelba, skákací boty, americké foukačky a bungee trampolína. Pro nejmenší máme dětské hřiště s prolézacím hradem, houpačkami a lanovými hracími prvky. Nechybí multifunkční hřiště s umělým povrchem, fotbalové hřiště, antukové kurty, hřiště na plážový volejbal i stoly na stolní tenis, půjčovna kol a minigolf. V areálu najdete také 2 přehrady vyhledávané milovníky koupání. Sport & Relax areál Bozeňov protíná cyklotrasa č. 6234 vhodná i pro in-line a modrá a zelená turistická trasa. V zimním období připravujeme strojově upravené běžkařské trasy, lezení na ledu na uměle vytvořeném ledopádu na lezecké věži a bruslení na kluzišti.Za kvalitu poskytovaných služeb, jejich jedinečnost a šetrnost k přírodě jsme opět získali značku JESENÍKY originální produkt®. Cyklisty vítáme s otevřenou náručí, a proto jsme také držitelem značky Cyklisté vítáni.

Našim hostům nabízíme speciální pobytové balíčky zaměřené na wellness odpočinek, sport i romantiku.

Přehled naplnění certifikačních kritérií:

Kritérium Splněno Komentář
Pojištění majetku a zdraví hostů ano
Kvalitní informace (o regionu, o doplňkových službách, v případě restaurací o aktuální nabídce) na vlastním webu ano
Pokrmy z místních surovin ano
Přínos pro zachování tradic regionu (historická budova nebo tradiční vzhled interiéru/exteriéru, rodinná tradice s podnikáním v ubytovacích službách v regionu Jeseníky atd.) ano Původní stavba z období první republiky, další citlivě doplňovány
Pořádání či organizace vlastních doprovodných programů, akce či aktivity zaměřené na region ano Pravidelné pořádání různých volnočasových aktivit – v roce 2012 již 4. ročník Bozeňovského cyklomaratonu Gastronomické tradiční akce – pstruhování, zvěřinové hody, žebrobranní Pro děti: krmení zvířátek, vítání jara, den dětí, karneval, velikonoční malování vajíček, pletení tatarů a košíků, drátkování, den bezpečnosti
Sídlo firmy v regionu Jeseníky ano
Dlouhodobá finanční, materiální nebo jiná podpora rozvoje regionu nebo obce ve svém okolí ano Spolupráce s neziskovou organizací Na paloučku za Zábřehem – využití otdoorového areálu Beach volejbalového oddílu umožněno zdarma pořádat turnaje s příspěvkem na ceny Příspěvek Městskému kulturnímu centru na ples a volné vstupné Na akce střediska zvány děti z dětských domovů Štíty a Zábřeh (zdarma poskytnut vstup a strava)
Speciální ocenění v oboru ano Penzion roku 2010, certifikát Cyklisté vítáni
Přínos k ekologii a ochraně okolní přírody nad rámec povinných kritérií ano Energetický audit, kotel na biomasu
Dětský koutek nebo hřiště či další vybavení pro děti v objektu nebo blízkém okolí ano Dětské hřiště, dětský koutek, pískoviště, dětské porce, promítání dětských filmů
Bezbariérová úprava ano
Jako zdroj energie (vytápění, ohřev vody) se nepoužívá uhlí ani těžké oleje s obsahem síry vyšším než 0,2 % ano
BONUS – výjimečnost zařízení v rámci dané kategorie ano Udržení a rozvoj tradičního místa setkávání a sportovních aktivit

Kontakt na provozovatele:

Sport & Relax areál Bozeňov

Dolní Bušínov 146
789 01 Zábřeh
tel.: 583 411 299

http://www.bozenov.cz

Juraj Jánošík

Ředitel areálu
telefon: 580 582 604

Návštěvní kniha:

Tomáš    21.11.2012 22:14

Bozeňov mě překvapil nejen rozmanitými možnostmi volnočasových aktivit pro všechny generace, ale také příjemnou kuchyní. Mohu jen doporučit. Svatomartinská husa (na výběr tři recepty), k tomu mladé svatomartinské víno, příjemný personál, procházka k přehradě a byla z toho skvělá neděle...Rád se sem vrátím a vyzkouším další z chystaných kulinářských akcí.

Markéta Pálková    10.10.2012 10:06

U mě jednoznačně překvapení letošního léta! Jako milovnice přírody a aktivního trávení volného času vřele doporučuji. Pestrá nabídka sportovních i volnočasových aktivit, kde nás s přítelem nejvíce zaujalo lanové centrum a lezecká stěna s příjemnou (vždy usměvavou) obsluhou. Ze začátku jsme z toho měli lehké obavy, ale nakonec to pro nás bylo jednodušší než se „poprat“ s kolenem v místní restauraci.:) Ideální rekreační středisko jak pro aktivní jedince, tak pro rodiny s malými dětmi.

Michal Dvořák    30.09.2012 12:20

Ahoj, ve středisku Bozeňov jsem poprvé vyzkoušel lanové centrum a byl to moc pěkný nevšední zážitek. Už jsem si dal fotku do alba a pochlubil se celé rodině :-) Navíc v restauraci mají Maestro a výborná kolena. Doporučuji.

Dana    29.09.2012 21:41

Byla jsem na Bozeňově poprvé na lezecké steně - přímo na kurzu, který byl výborný. Moc dobrý lektor, fajn organizace a stěna je parádní. Podruhé jsem si vyzkoušela lanové centrum, které všem doporučuji, opět fajn instruktor, příjemné prostředí a protáhnete si tělo. Vhodné pro rodiny a teambuildingové akce. Dále mohu hodnotit restauraci, kde jsem měla dvakrát jídlo. Mám toho naježděného docela dost a tady musím říct, že mají skvělého kuchaře. Neodolala jsem a dvakrát si dala bramborové noky se špenátem a jsou supr! takže jen a jen doporučuji. Obsluha na sobě musí ještě lehce zapracovat, ale jinak ok. Taky jsem viděla nový konferenční sál, doporučuji pro firemní akce. Poloha u přehrady, vede sem cyklostezka, je tu klid a pohoda. Ať se líbí i Vám.

Martin Antares    27.09.2012 21:21

Tohle místo mi doporučil kamarád a můžu Vám po zkušenosti také jen doporučit.! Výborně vaří a kdo si troufne na koleno a sní celé, tak je u mě chlap : ) Tohle jejich lanové centrum je fakt jedno z nejhezčích co jsem viděl, možná může konkurovat Lipno, ale to je kapku z ruky : )). Takže moje pocity rozhodně pozitivní a byl jsem překvapený, že jsem o tomhle místě dřív neslyšel. Budu rozhodně doporučovat dál !

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.