Rekreační zařízení Vyhlídka

produkt

Provozuje: Kolpingovo dílo ČR o.s.

Obec: Blansko

Region: MORAVSKÝ KRAS

logo

Další fotografie:

klubovna
jídelna
venkovní prvky

Rekreační zařízení Vyhlídka se nachází 2 km nad městem Blanskem v rekreační oblasti Češkovice, obklopené krásnou lesnatou přírodou Moravského krasu s výhledem do dalekého okolí. Oblast Moravského krasu je považována za jedno z nejkrásnějších míst Jižní Moravy a za ráj s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. A přitom leží pouze 30 km od moravské metropole Brna.

Ubytování:

Nabízíme ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích s balkonem, nebo terasou. Pokoje nabízejí krásný výhled do okolní zalesněné krajiny a na rybník. Na každém pokoji je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Vyhlídka je bezbariérová a má kapacitu 96 lůžek.

Společné prostory:

Součástí objektu je společenský sál s kapacitou 95 osob, jídelna pro 70 osob, klubovna pro 30 osob a rozlehlá centrální hala až pro 150 osob. Všechny společné prostory je možné užívat jako herny či k výuce.

Stravování:

Stravování účastníků pobytů připravujeme v souladu se zvláštními nároky na výživu dětí (svačiny, dostatek ovoce a zeleniny, mléčných výrobků, pitný režim). Po dohodě s vedením pobytu předem sestavujeme jídelníček. Jsme připraveni na bezlepkové pobyty, alergie na potraviny a diety.

Sportovní aktivity:

V našem rozlehlém přírodním areálu (16 500 m2) jsou k dispozici 2 víceúčelová hřiště, basketbalový plácek, velké dětské hřiště, teepee, přírodní rybník a amfiteátr s ohništěm. Na pozemku máme výběh s koňmi a zookoutek. Přímo v objektu si lze zahrát ping pong, stolní fotbal, šipky, stolní hry a zadovádět na trampolíně. Vyhlídka je ideální místo pro pořádání turistických a cyklistických výletů. Okolní lesnatá příroda vybízí k procházkám anebo pořádání her. Sportovní potřeby k zapůjčení zdarma.

Kontakt na provozovatele:

Kolpingovo dílo ČR o.s.

Kontakt na provozovatele:

nám. Republiky 22
591 01 Žďár nad Sázavou
http://www.vyhlidka-blansko.cz/

Adresa zařízení:

Češkovice 158
678 01 Blansko
tel.: 516 415 080

Návštěvní kniha:

Tuto službu zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.