Hotel Sladovna

produkt

Provozuje: Hotel Černá Hora, a.s.

Obec: Černá Hora

Region: MORAVSKÝ KRAS

logo

Další fotografie:

podkrovní apartmá
restaurace
bazén
wellness

Hotel Sladovna **** se nachází v Černé Hoře v těsné blízkosti Pivovaru Černá Hora - nejstaršího pivovaru v České republice. Je to nově vybudovaný 4* hotel s celoročním provozem, který svým klientům nabízí ubytování ve 40 luxusně vybavených pokojích. K dispozici jsou standardní dvou a třílůžkové pokoje, komfort a superior pokoje, bezbariérový pokoj a pro rodiny pokoje čtyřlůžkové. Nezapomenutelné zážitky nabízí mezonetový Apartmán Sladovna.

K posezení je zde restaurace, šenk, stylová pivnice a bar. K relaxaci láká bowling, wellness centrum, pivní lázně. Pro pořádání akcí či školení je připravený kongresový sál, Sloupový sál i menší salonky. Ve sklepních prostorách se nachází Muzeum pivovarnictví, lze také zajistit prohlídku pivovaru Černá Hora - nejstaršího pivovaru v České republice.

Rodiny s dětmi jsou taktéž vítány, naleznou zde vše pro své pohodlí, včetně dětského hřiště a vnitřního hracího koutku. Hotel Sladovna se nachází cca 30 km od Brna a jsme připraveni Vám nabídnout výlety po okolí či prohlídku pamětihodností.

Kontakt na provozovatele:

Hotel Černá Hora, a.s.

Kontakt na provozovatele, adresa zařízení:

Černá Hora 3/5
679 21 Černá Hora
tel.: 539 086 395

http://www.hotel-sladovna.cz/

Návštěvní kniha:

Tuto službu zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.