Hudba bez hranic - mezinárodní festival dechové hudby

produkt

Provozuje: Obec Dolní Studénky

Obec: Dolní Studénky

Region: JESENÍKY

logo

Další fotografie:

Festival Hudba bez hranic v Dolních Studénkách navazuje na tradici úspěšných přehlídek dechových hudeb a mažoretek, které obec hostila od roku 2005. Ve svých počátcích festival představoval přední, převážně mládežnické dechové orchestry a mažoretkové soubory z Moravy. Třetí ročník festivalu byl poprvé pojat jako mezinárodní a pojmenován v duchu ústředního motta „Hudba bez hranic“, které bychom rádi dále rozvíjeli. Přehlídky organizovala Obec Dolní Studénky ve spolupráci s cestovní kanceláří Hornet Tour Dolní Studénky, ZUŠ Zábřeh a MAS Šumperský venkov.

V září roku 2005 se premiérového ročníku festivalu účastnil Dechový orchestr ZUŠ Šumperk, Dechový orchestr Veselí nad Moravou, Veselá kapela, Dechový orchestr ZUŠ Zábřeh a mažoretky Zábřeh. Druhý ročník se uskutečnil v červnu 2006 a hostil Dechový orchestr ZUŠ Šumperk, Dechový orchestr Veselí nad Moravou, Holba band Bludověnka, Dechový orchestr ZUŠ Zábřeh a mažoretky Zábřeh. V rámci třetího ročníku festivalu, který byl poprvé koncipován jako mezinárodní a pojmenován v duchu ústředního motta „Hudba bez hranic“, se představilo 500 mladých účinkujících na 7 místech regionu pro 2 800 diváků.

Tradiční akce v regionu, založená na dechové orchestry z celé Moravy. Spolupráce v rámci regionu – organizace.

Přehled naplnění certifikačních kritérií:

Kritérium Splněno Komentář
Žadatel zaměstnává alespoň jednu osobu s trvalým pobytem v území značky „JESENÍKY originální produkt®“, a to na dobu minimálně 6 měsíců a v rozsahu minimálně 0,5 úvazku ano
Funkční navigační systém k zážitku (cedule, směrovky) ano
Zázemí pro návštěvníky (občerstvení, úschovna kol apod.) ano
Ucelená webová prezentace zážitku, popřípadě i dalších aktivit žadatele, včetně přehledně uspořádaných informací o dalších možnostech trávení volného času a okolních turistických atraktivitách (může být řešeno prolinky na jiné kvalitní webové prezentace) ano
Nabídka pro široké spektrum návštěvníků (rodiny s dětmi, dětské skupiny, senioři, případně i specifické skupiny) ano
Sídlo firmy v regionu ano

Kontakt na provozovatele:

Obec Dolní Studénky

788 20 Dolní Studénky
tel.: 603 960 441

http://hudbabezhranic.cz

Návštěvní kniha:

Tento zážitek zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.