Vyjížďka se Slezským norikem

produkt

Provozuje: Vítkovská zemědělská s.r.o.

Obec: Vítkov

Region: OPAVSKÉ SLEZSKO

logo

Další fotografie:

Na vyjížďku se Slezským norikem do malebné krajiny v okolí Klokočova se můžete vypravit jako zkušený jezdec nebo úplný začátečník, kterého doprovází průvodce. Můžete také využít možnosti jet na projížďku ve stylovém americkém dostavníku nebo krásných saních s kočím.
Vždyť nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu!

Slezský norik je považován za nejčistšího následovníka divokého koně západního. V Klokočově se toto plemeno chová a šlechtí více než 50 let. Slezský norik je charakterizován jako pracovitý a nenáročný kůň. Je odolný, klidný, dobře ovladatelný a spolupracuje s lidmi. Je využíván především pro práci, dá se využít i při lehčí zápřeži nebo i pro jízdu pod sedlem, v rámci hipoterapie nebo při jezdeckém výcviku.

V areálu Františkova dvora je zázemí pro návštěvníky, kterým se věnuje kvalifikovaný personál, vyjížďku absolvují pod dohledem kvalifikovaného průvodce či kočího. Zážitek je určen všem generacím bez rozdílu, podle potřeby a vlastních možností jej mohou po dohodě absolvovat také handicapovaní.

Jde o jedinečnou relaxaci, jejíž průběh závisí na schopnostech a možnostech daného jezdce. V případě využití povozu či kočáru se člověk může nerušeně oddávat pozorování ubíhající krajiny, sledování vyhlídek a odpočinku.

Kontakt na provozovatele:

Vítkovská zemědělská s.r.o.

Klokočov 61
747 47 Vítkov
tel.: +420 733122539
https://www.farmaklokocov.cz

Návštěvní kniha:

Tento zážitek zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.