Radonické májové slavnosti

produkt

Provozuje: Občanské sdružení Naše Radonicko

Obec: Radonice

Region: POOHŘÍ

logo

Radonické májové slavnosti jsou každoročně pořádány 1. května v Radonicích. Program slavností je vždy tématicky zaměřen. V minulosti to byla stará i nová zemědělská technika, požární technika včetně ukázek zásahu IZS, myslivost, rybářství, ukázky řemesel ...

Součástí slavností je vždy výstava instalovaná v kulturním domě. Proběhly např.výstavy hasičská historie - technika, vybavení, modely, výstava vzduchovek a zbraní, ...

Ve sportovní hala je každoročně výstava fotografií "Obrazová kronika Radonicka a žili mezi námi". Tato výstava skýtá vždy více jak 700 fotografií z historie Radonicka, jeho osobností a obyvatel, kteří zde žili.

Slavnosti mají mnoho doprovodných akcí a atrakcí pro všechny věkové kategorie. Do programu se zapojují místní sdružení, sportovní oddíly, základní a mateřské školy. Své místo mají tvořivé dílničky, řemeslné stánky s předváděním řemesel, obří skluzavka, lety vrtulníkem a mnoho dalšího.

Kontakt na provozovatele:

Občanské sdružení Naše Radonicko

432 01 Radonice 79
http://www.naseradonicko.cz

Stanislav Raul

předseda
telefon: 603 943 452

Návštěvní kniha:

Tento zážitek zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.