Jachtařské tréninky pro děti, dospělé a handicapované

produkt

Provozuje: Yacht Club CERE, Czech Sailing Centre nechranice

Obec: Vikletice

Region: POOHŘÍ

logo

Další fotografie:

CSCN poskytuje ideální podmínky pro jachtaře všech úrovní. Na Nechranicích se naučí základy jak úplný začátečník, tak získá nové dovednosti i zkušený jachtař. Možnost pronájmu sportovních plachetnic. Individuální tréninky nebo skupinové jachtařské kempy. Tréninky dětí, dospělých i handicapovaných jachtařů pod vedením předních českých trenérů..

Jak vypadá trénink?

Trénink je rozdělen na 4 základní části - briefing, vlastní trénink, zpětná vazba na vodě, debriefing. Trénink začíná v 9:00, kdy se mladí jachtaři schází v Centru, aby jim trenér představil plán tréninku. Následuje strojení lodí a odjezd na vodu, kde se žáci věnují dopolednímu jachtingu. Během cca 2,5 hodiny na vodě se trenéři soustředí na různá cvičení, v závislosti na zkušenostech jednotlivých skupin a povětrnostních podmínkách. Následuje návrat na břeh a shrnutí dopolední části tréninku. Po obědové pauze se jde znovu na vodu - na odpolední trénink. Po návratu na břeh následuje závěrečný debriefing a odstrojení lodí. Odjezd z Czech Sailing Centre Nechranice je v 17:00. Doporučujeme přicházet do Centra vždy o 15 minut dříve, aby se každý stihl včas převléci do jachtařského a připravit svoji loď.

Děláme i jednodenní seznámení s jachtingem, o prázdniny u nás byly děti z Domu dětí a mládeže Klášterec nad Ohří a Postoloprty, kdy si děti vyzkoušely jeden den s jachtou.

 

 

 

 

Kontakt na provozovatele:

Yacht Club CERE, Czech Sailing Centre nechranice

adresa provozovny

Vikletice 48
438 01 Chbany
Česká republika
tel.: 605 815 688

http://www.centrumnechranice.cz

sídlo firmy

Podolské nábřeží - přístav 1
147 00 Praha 4

František Bauer

generální manažer
telefon: 605 815 688

Návštěvní kniha:

Tento zážitek zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.