Jízdárna Hejtmánkovice

produkt

Provozuje: Jízdárna Hejtmánkovice

Obec: Broumov

Region: BROUMOVSKO

logo

Další fotografie:

Jízdárna Hejtmánkovice je vhodným místem pro všechny, kteří si chtějí odpočinout v překrásné přírodě. Zážitek obohatí i Fríští koně, které se na Jízdárně chovají, toto jedinečné plemeno může na svém hřbetě provést krajinou Broumovské kotliny i naprosté začátečníky.

Celý areál byl vybudován na typických českých základech, tento koncept nenarušuje ani moderní vybavenost prostor a tak zde najdete překrásná kachlová kamna, na kterých nemusí vyspávat jen Honza. Můžete se zde vrátit zpět ke svým kořenům a zavzpomínat, jaké to bylo na chalupě u prababiček.

Jízda na koni

Jízda probíhá vždy s doprovodem, skládá se z 15 minut přípravy koně a 45 minut vyjížďky na koni, v termínu dle vzájemné domluvy.

Pro vaše bezpečí Vám zajistí ochrannou přilbu a vestu. Na jízdu je vhodné si obléci jezdecké kalhoty, chapsy (kožené návleky) a především pevnou obuv. Pokud speciální výbavu nevlastníte, postačí i přilnavější kalhoty a podkolenky. Je to důležité jak pro lepší pohodlí vaše, tak i koně.

Jízdy na poníkovi

Jízda na poníkovi je krásným zážitkem kdy si můžete přijít užít příjemné slunečné odpoledne. Projít se ke křížku s krásným výhledem na celé Broumovsko.

Každé dítě vybaví jezdeckou přilbou a ochrannou vestičkou. Doporučujeme dítě vhodně obléci k jízdě na koni. I v letním období je třeba pevná obuv, přilnavé (nebo alespoň dlouhé) kalhoty a delší ponožky. Nejde jen o bezpečnostní prvky, ale také o základní pohodlí jezdce a poníka. V šatně je vždy možné se před jízdou převléknout.

Ceník:
Jízda na koni: 700  jezdec / hodina
Jízda na větším poníkovi: 550  jezdec / hodina (Děti se mohou i prostřídat.)
Jízda na menším poníkovi: 450  jezdec / hodina (Děti se mohou i prostřídat.)

Kontakt na provozovatele:

Jízdárna Hejtmánkovice

Hejtmánkovice 192/193
550 01 Broumov
http://www.jizdarna-hejtmankovice.cz

Návštěvní kniha:

Tento zážitek zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.