Sadařova naučná stezka

produkt

Provozuje: VITAMINÁTOR s.r.o.

Obec: Sosnová

Region: OPAVSKÉ SLEZSKO

logo

Firmu VITAMINÁTOR ze Sosnové už znáte jako výrobce ovocných moštů a přesnídávek. Co jste ale možná nevěděli je, že firma také obhospodařuje vlastní sady, kde pěstují zejména jabloně, ale na části půdy mají vysazené také keře černého i červeného rybízu, maliny, rakytník, pěstují pohanku, špaldu a další zajímavé plodiny. V sadech najdete včelíny, rybníky a božský klid. Bylo jen otázkou času, kdy VITAMINÁTOR využije tohoto prostoru také ke vzdělávání a zábavě. Tak vznikla Sadařova naučná stezka. Stezka, kterou můžete s průvodkyní projít i vy. Čeká vás výklad, plnění úkolů podle věkových kategorií, odpovědi na vaše otázky, řada informačních tabulí, interaktivní prvky pro děti včetně lanového centra, další herní a fitness prvky, ochutnávka výpěstků, ochutnávka produktů, relaxace v krásné pestré krajině i sportovní vyžití. Celá stezka je vytvořena s cílem názorně a zábavně ukázat šetrné hospodaření na zemědělské půdě tvořené ovocnými sady, ornou půdou, lesy a rybníky.

Kdybyste chtěli Sadařovu naučnou stezku navštívit, musíte se nejprve telefonicky domluvit. Exkurze a komentované prohlídky jsou ve VITAMINÁTORU možné od května do září. Průvodkyni Petru Malou můžete kontaktovat emailem na adresu: , telefonicky na čísle +420 737 664 930 nebo si rezervujte prohlídku v rezervačním systému na stránkách https://www.vitaminator.cz/exkurze-pro-rodiny Tam také najdete aktuální informace o akcích a prohlídkách.

 

Kontakt na provozovatele:

VITAMINÁTOR s.r.o.

Sosnová 107
793 12 Sosnová
tel.: +420 734 203 937

http://vitaminator.cz/
http://www.vitaminator.cz/e-shop

Návštěvní kniha:

Tento zážitek zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.