SPOLEČNĚ NA LYSOU

produkt

Provozuje: Klub českých turistů, odbor Gigula

Obec: Frýdlant nad Ostravicí

Region: BESKYDY

logo

Další fotografie:

Enviromentální výchovný program pro děti a mládež „Společně na Lysou“ je vhodným doplněním školní výuky. Našim cílem však není dítě zahltit informacemi, snažíme se jít cestou prožitku. Ukázat dětem, že v přírodě se dá zažít spousta dobrodružství a motivovat tak je i rodiče k aktivnímu trávení volného času.

Program „Společně na Lysou“ vznikl pod záštitou Klubu českých turistů. Jedná se o environmentální výchovný program pro děti a mládež. Jeho prostřednictvím bychom lidem rádi přiblížili krajinu Beskyd, její přírodní zajímavosti i historické souvislosti, jež toto jedinečné prostředí ovlivňovaly po celá staletí. Jsme přesvědčeni, že nejlépe věci člověk pozná na vlastní kůži. Proto jsme se i my rozhodli zavést vás přímo do nitra beskydských hor a ukázat vám vše hezky zblízka. Vydat se s námi můžete nejen na královnu Beskyd – Lysou horu, ale také na Prašivou či k překrásným Satinským vodopádům a Medvědí skále.

Společnost při vašich toulkách Beskydami vám budou dělat profesionální lektoři. Všechny nás spojuje láska k přírodě a horám – jsou mezi námi aktivní botanici, zoologové, myslivci, rybáři i sportovci. Práci s mládeží se většina věnuje již řadu let. Průvodce děláme při zaměstnání či studiu, ve svém volném čase. To jen svědčí o tom, že nás to velmi baví a snažíme se dělat vše pro to, aby společně strávený čas bavil i vás.

 

Ceník:

Rezervace a další kontakty naleznete na našem webu.

Kontakt na provozovatele:

Klub českých turistů, odbor Gigula

Frýdlant nad Ostravicí

https://www.spolecnenalysou.cz

Martin Hlaváč

Návštěvní kniha:

Tento zážitek zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.