Dne 20. dubna 2011, se opět sešla certifikační komise, k posouzení žádostí o udělení značky POLABÍ regionální produkt® . Komise obdržela celkem šest žádostí o hodnocení, z toho certifikát získali pouze čtyři žadatelé, kteří splnili stanovená certifikační

SÄCHSISCH-BÖHMISCHE SCHWEIZ  09. 05. 2011

Dne 5. května 2011, se opět zasedala certifikační komise, která posuzuje žádosti o udělení značky ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO regionální produkt® . Komise obdržela celkem pět žádostí, z toho certifikát získali pouze čtyři žadatelé, kteří splnili stanovená certifikační kritéria.

img

Certifikát pro své výrovky obdrží tito producenti:

Varnsdorfské uzeniny s.r.o. pro výrobek: Varnsdorfská klobása - Tepelně opracovaný výrobek s vůní čerstvé uzeniny. Chuť je přiměřeně slaná a kořeněná.

Stanislav Kuba pro produkt: Med - med květový i medovicový

Integrované centrum pro OZP z Horní Poustevny pro Tkané výrobky - Tkaný koberec, tkaná kapsička a tkaná taška

Firma Stefan Oettel z Lohmen ( Německo) za podukt: Ovocné šťávy - Jablečná a hrušková šťáva ze Saského Švýcarska a okolí

Značku uděluje České Švýcarsko o.p.s. na základě rozhodnutí nezávislé Certifikační komise, která je složena ze zástupců regionu. Smyslem regionálního značení je podpora originální produkce místních podnikatelů s vysokým podílem ruční práce a využitím místních surovin. Důležitým hlediskem je také respektování životního prostředí při výrobě.

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Kam dál

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Partner

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.