Venův med a MedoVena

produkt

Verfügbar: Václav Vlček

Gemeinde: Kolinec

Region: ŠUMAVA

logo

Weitere Fotos:

Venův med

 Nádherně voňavý po květinách, krásně zlatavý, hustý a tak sladký! Med přímo od včelaře poznáte na první ochutnání a už nebudete chtít jiný. Právě takový je Venův med, který pochází z rozkvetlých šumavských luk, strání a lesů. Na těchto místech, z velmi čistého prostředí, které se nachází 600 m.n.m., mimo dosah zemědělské velkovýroby a daleko od silničních tahů, vzniká 100% přírodní včelí med. Díky tomu Vám naše včelky mohou dodat ten nejkvalitnější květový a medovicový (lesní) med.

Venův med je získáván tradičním postupem, pouze v případě dostatečně vyzrálého medu, uloženého ve včelích plástvích. Šetrným způsobem jsou rozrušena vosková víčka a následným vložením jednotlivých včelích pláství s medem je med získáván odstředivou silou prostřednictvím medometu.

Naše včelky neúnavně sbírají nektar v okolí, který poté v úlu přemění na unikátní med s jedinečnou chutí. Nechte naše včelky vnést do Vašeho domova chuť jejich poctivé práce a pravou chuť Šumavy, ukryté právě ve sklenici Venova medu. Kvalita a chuť našeho medu je odrazem krásy a čistoty zdejší přírody, pilnosti našich včelek a v neposlední řadě péče, kterou jim s láskou věnujeme. Rozkvetlá šumavská louka za naší 150 let starou chaloupkou, bzučení našich včelek v úlech a občas také nějaké to zdraví prospěšné žihadlo - nejen to předchází té voňavé, sladké lžičce medu, která se Vám rozplyne na jazyku. Krystalizace medu je přirozená vlastnost KVALITNÍHO medu.

MedoVena

 Originální MedoVena je medovina vařena tradičním postupem, dle původní receptury, smícháním Venova medu a vody v přibližném poměru 1:3. Tradiční postup, původní receptura, hlubokoprokvášející kvasinky, bouřlivý proces kvašení, vícenásobné gravitační stočení, stáčení do skleněných lahví a uložení do chladného a temného prostředí k procesu dlouholetého zrání…..vzhledem k tomuto striktnímu postupu je tato medovina unikátní, odlišné chuti od běžně dostupných komerčních medovin, které obvykle obsahují další přísady, příchutě a vyšší množství alkoholu dosaženého umělým dolihováním.

MedoVena je tudíž čistě přírodní produkt, vždy bez použití jakýchkoliv dalších přísad, bez doslazení a dolihování. Jedná se tak vždy o originální a jedinečnou chuť tvořenou výhradně použitým vlastním kvalitním medem. Množství alkoholu se obvykle pohybuje v závislosti na cukernatosti použitého medu v rozsahu 10-14% obj., výjimečně však až do 18% obj.

Kontakt zum Hersteller:

Václav Vlček

Podolí 17
341 42 Kolinec
tel.: +420 721 544 820

https://www.apartmany-podoli.cz

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Kam dál

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Partner

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.