Za studena lisované oleje

produkt

Verfügbar: Farma Markových

Gemeinde: Únanov

Region: ZNOJEMSKO

logo

Weitere Fotos:

Rostlinné oleje lisujeme ze semen vypěstovaných na naší farmě v Únanově. Jedná se o semena máku modrého, ostropestřce mariánského, světlice barvířské, lnu olejného, slunečnice roční a řepky olejky. Všechny plodiny pěstujeme v katastrech Znojemského okresu způsobem šetrným k přírodě. Na naší farmě hnojíme kompostem, přednostně využíváme biologické přípravky na ochranu rostlin a chemické přípravky pouze nejde-li jinak. Za náš přístup k okolní krajině jsme byli oceněni v roce 2019 v programu Pestrá krajina Zlatou medailí.

Oleje lisujeme ve vlastní lisovně při teplotě maximálně 35-38°C. Díky nízké teplotě lisování si olej uchovává svoji typickou chuť, barvu a vůni daných semen a především veškeré obsažené vitamíny a minerály příznivé pro vaše zdraví. Jedná se o čistě přírodní produkt, nefiltrovaný, pouze sedimentovaný bez použití rafinace a stabilizátorů. Je důležité oleje uchovávat v temnu, chladu a spotřebovat do půl roku.

Kontakt zum Hersteller:

Farma Markových

671 31 Únanov 12
https://farmamarkovych.cz

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Kam dál

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Partner

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.