Likéry a destiláty

produkt

Verfügbar: Likérka a destilerie Ullersdorf

Gemeinde: Velké Losiny

Region: JESENÍKY

logo

Weitere Fotos:

Jesenická likérka a destilerie Ullersdorf vyrábí originální bylinné likéry a ušlechtilé ovocné destiláty špičkové kvality. Každý náš produkt má svůj příběh.

Jsou zárukou tradičního zpracování, vysoké úrovně znalostí, dovedností a původu v kvalitním ovoci. Při výrobě bylinných likérů je užíváno pouze bylin a přírodních esencí, žádných náhražek, barviv ani aromat. Každý náš likér reprezentuje část pohnuté jesenické historie. Ovocné destiláty jsou od příjmu ovoce, přes jeho drcení, kvašení až po vypálení, ležení a balení vyráběny s citem pro originální vlastnosti, profesionálním přístupem avšak tradičním manuálním postupem. Srdcem výroby jsou kamenné sklepy více jak 400 let starého mlýna, kde zrají naše ovocné destiláty a postupem času získávají zlatavou barvu dubových sudů, nasládlý charakter vína a nenapodobitelné aroma ovocného destilátu, který už něco pamatuje.

Provoz je umístěn v prostorách tzv. Maršíkovského mlýna u Velkých Losin. Jedná se o jeden z nejstarších mlýnů v Podesní a první zmínky o něm se vážou k roku 1584. V roce 2004 zde bylo započato se zpracováním ovoce a následně výrobou ovocných destilátů, likérů a moštů.

Kontakt zum Hersteller:

Likérka a destilerie Ullersdorf

Mgr. Richard Jašš, Ph.D.

788 15 Velké Losiny–Maršíkov 67
tel.: 603 710 220

http://www.ullersdorf.cz

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Kam dál

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Partner

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.