Zeitung "Doma v REGIONECH"

Vážení čtenáři, právě se Vám do rukou dostaly trochu jiné noviny. Jiné, než běžný denní tisk, a dokonce i jiné, než všechny, které byly až dosud vydány na podporu regionálního značení. Ty dosavadní totiž měly vždy v titulu název některého z regionů, v nichž funguje systém značení místní produkce.

První číslo vyšlo díky podpoře z Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí a CzechTourismu a jeho úspěch nás přesvědčil, že má smysl ve vydávání pokračovat.

Další čísla vycházejí díky přízni inzerentů a společnému úsilí jednotlivých koordinátorů i držitelů značek. Snažíme se postupně hledat takokvý formát, který by na omezeném rozsahu přinesl co nejvíce zajímavých informací.

Naše "noviny" jsou určeny především těm, které v dnešní době s drtivě převládající anonymní výrobou často bezcenných produktů zajímají nejen užitné vlastnosti zboží. Těm, kdo vědí, že i neživé věci mohou mít duši, pokud byly vytvořeny s láskou.

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Kam dál

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Partner

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.