Links

Občanské sdružení Apus

Občanské sdružení Apus

Apus, neboli rorýs, je občanské sdružení, jehož cílem je zvyšování environmentálního uvědomění společnosti a zlepšování životního prostředí.

Anschrift: http://www.apusos.cz/
CzechTourism

CzechTourism

Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism je státní příspěvkovou organizací Ministerstva pro místní rozvoj České republiky. Byla zřízena v roce 1993 za účelem propagace České republiky jako atraktivní turistické destinace na zahraničním a od roku 2003 také na domácím trhu.

Anschrift: http://www.czechtourism.cz/
KAM po Česku

KAM po Česku

Posláním turistického magazínu Kam po Česku, který je distribuován zdarma především do turistických informačních center a na vybrané památky, hotely, knihovny a školy, je především podpora rozvoje domácího cestovního ruchu. Čtenáře seznamuje s turistickými nabídkami a možnostmi jednotlivých regionů Čech, Moravy a Slezska. Navíc v rubrice Kam za rohem přináší tipy na výlety v příhraničních oblastech ČR.

Anschrift: http://www.kampocesku.cz
KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo míří do PŘÍRODY

KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo míří do PŘÍRODY

Nabídky a zajímavosti věnované pobytu v přírodě a zdravému životnímu stylu. Katolog je určen pro všechny, kteří se zajímají o přírodu, prožívají v ní svůj volný čas a dávají přednost ohleduplnému vztahu k životnímu prostředí.

Anschrift: http://katalogy.in-prague.cz/priroda.php
Konference Travel evolution:

Konference Travel evolution:

Anschrift: http://travelevolution.cz

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Kam dál

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Partner

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.