Hospoda SLEZSKÝ GRUNT

produkt

Betreibt: ENERGIA art & technology s.r.o.

Gemeinde: Háj ve Slezsku

Region: OPAVSKÉ SLEZSKO

logo

Areál stylové restaurace Slezský grunt ve Smolkově dýchá jedinečnou dobovou atmosférou. Ochutnejte tradiční slezskou kuchyni v její fascinující jednoduchosti a dopřejte si neopakovatelný kulinářský zážitek. Zavítejte k nám a věříme, že se budete rádi vracet.

Restaurace Slezský Grunt nabízí příjemné stylové prostředí s původními kachlovými kamny, profesionální obsluhou a vynikající, poctivou, domácí slezskou kuchyní s pestrým výběrem nápojů.

Plně klimatizovaná restaurace s bezbariérovým přístupem má celkovou kapacitu 30 míst, v prvním patře je k dispozici „Hodovní síň” s kapacitou až 40 míst, se samostatným barem k pořádání svatebních hostin, podnikových večírků, rodinných oslav, firemních konferencí a výukových akcí. Součástí Slezského gruntu je i kulturní prostor, kde se pořádají divadelní vystoupení, hudební koncerty, promítání kina, cestovatelské povídání a tradiční akce jako „Masopust“, „Pálení čarodějnic“ a další.

Své kouzlo má i předzahrádka s masivními lavicemi, umístěnými pod třemi platany, která vás přenese daleko, daleko za město... Svůj džbánek piva či vína si zde mohou vychutnat kolem jedoucí cyklisté či rodiny s dětmi na odpolední procházce. Kontakt zum Betreiber:

ENERGIA art & technology s.r.o.

Adresa provozovny

Poddubí 3,
747 92 Háj ve Slezsku
tel.: +420 731 582 755

http://www.slezskygrunt.cz

Iveta Bálková

Gästebuch:

Diese Dienstleistung was noch nicht Bewertet

Bewertung einfügen

Die Nachricht kann max. 1000 Zeichen umfassen. Noch 1000 Zeichen.

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Kam dál

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Partner

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.