Penzion Račí údolí

produkt

Betreibt: Račí údolí s.r.o.

Gemeinde: Javorník - Račí údolí

Region: JESENÍKY

logo

Weitere Fotos:

Isolde penzion a výletní hospůdka Račí údolí

Isolde je v provozu od 30. let minulého století. Původní název „Haus Isolde“ dal objektu stavitel a zároveň majitel Herbert Utner, budovu pojmenoval po své dceři Isoldě. Hospůdka je obnovena do původního stylu. Do jídelníčku jsou zařazeny místní speciality připravované podle starých receptů z regionálních potravin. Ubytování nabízíme v stylově opravených pokojích s kapacitou 45 lůžek. Součástí je sál s kapacitou 70 míst, vířivka a infra sauna. V areálu se nachází venkovní bazén, finská sauna, hřiště na fotbal, volejbal a košíkovou, tenisový kurt s antukou, discgolfové hřiště, dětské pískoviště, ZOO koutek. O prázdninách pořádáme dětské tábory. Každoročně se druhý víkend v červnu u nás koná Sympozium umění. Srdečně zveme do Rychlebských hor, hor ticha a zastavení.

 

Kontakt zum Betreiber:

Račí údolí s.r.o.

Uhelná 126 79070
Javorník - Račí údolí
http://www.raciudoli.cz

Martina Řehová

telefon: +420 604 209 900
telefon: 584 440 161

Gästebuch:

Zdeněk    26.01.2021 10:04

Krásné ubytování na konci světa, výborná kuchyně, Tančírna 400m, příroda a její atrakce všude okolo, traily Rychlebských stezek 20minut autem...

Bewertung einfügen

Die Nachricht kann max. 1000 Zeichen umfassen. Noch 1000 Zeichen.

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Kam dál

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Partner

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.