Pension GRANTL

produkt

Betreibt: Pension GRANTL

Gemeinde: Kašperské Hory

Region: ŠUMAVA

logo

Číslo certifikátu: 84055

Weitere Fotos:

Chcete objevit místo, kde se snoubí zázemí malebného historického městečka s unikátní šumavskou přírodou? Chcete objevit místo, kde se potkává kouzlo první republiky se širokými možnostmi sportovního a kulturního vyžití? My jsme takové místo pro Vás našli. Přijeďte a objevte ho sami. Velmi se na Vás těšíme!

Pokud se k nám vydáte, můžete se těšit na jedinečnou prvorepublikovou atmosféru obklopenou okouzlující šumavskou přírodou. Budete si užívat klidu a nádherného výhledu, ale přitom budete jen pár kroků od centra městečka s veškerou občanskou vybaveností. Apartmány jsou luxusně vybaveny a spát můžete ve více než sto let starých zrestaurovaných postelích s kvalitními pérovými matracemi a povlečením z pravého českého kanafasu. U nás najdete i dobové wellness v podobě netradiční finské sauny a venkovního parního sudu. Nabízíme i půjčení 4 kusů horských elektrokol, 4 párů sněžnic nebo nádobí na rýžování zlata, které můžete vyzkoušet v nedalekém Zlatém potoce. Ctíme starobylou a přirozenou krásu Šumavy. Stačí jen přijet a užívat si opojnou atmosféru tohoto místa....

Preisliste:

Apartmán Otava pro max. 4 osoby:  od 2 250 Kč/noc 
Apartmán Vydra pro max. 4 osoby:  od 2 600 Kč/noc 
Apartmán Vltava pro max. 8 osob:  od 4 400 Kč/noc 

Ceník dalších služeb na www.pension-grantl.cz

Kontakt zum Betreiber:

Pension GRANTL

Nerudova 235
341 92 Kašperské Hory
tel.: +420 737 222 023

https://www.pension-grantl.cz

Gästebuch:

Diese Dienstleistung was noch nicht Bewertet

Bewertung einfügen

Die Nachricht kann max. 1000 Zeichen umfassen. Noch 1000 Zeichen.

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Kam dál

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Partner

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.