Penzion Na Rybníčku Bohutín se SAMOČEPEM na Moravské stezce

produkt

Betreibt: Tomáš Jílovec

Gemeinde: Bohutín

Region: JESENÍKY

logo

Weitere Fotos:

Penzion a restaurace Na Rybníčku nabízí ubytování v 10 samostatných nově vybudovaných pokojích a apartmánech v obci Bohutín nedaleko okresního města Šumperk. Všechny podkrovní pokoje jsou vybaveny nábytkem z masivního dřeva, mají vlastní koupelnu s toaletou, Smart TV a lednici. Většina pokojů je klimatizována. V objektu je WIFI internet zdarma, finská sauna, kolárna – lyžárna se servisem a pro ubytované je k dispozici vybavená kuchyň. V restauraci nabízíme kromě lokálních specialit, hotových jídel a minutek, vlastní pizzu dle italské receptury. Naší specializací jsou domácí zákusky, cukrářské výrobky a dorty.

 

V těsné blízkosti penzionu a restaurace Na Rybníčku je unikátní, plně samoobslužné zařízení SAMOČEP na Moravské stezce, které je vzhledem k poloze a zaměření vyhledávaným bodem především mnoha cyklistů, objevujících krásy Jeseníků po trase této známé stezky.  

Až 100 hostům je celoročně od 9 do 22 hodin denně k dispozici kryté, v zimě i vyhřívané posezení. I mimo otevírací dobu je kdykoliv možné se občerstvit a to díky systému SELF SERVICE, který je součástí bezobslužného ubytování také v penzionu Na Rybníčku. Vstup je umožněn na základě zaslaného PIN kódu.

 

Kontakt zum Betreiber:

Tomáš Jílovec

789 62 Bohutín 146
tel.: 725281313

https://www.narybnickubohutin.cz

Tomáš Jílovec

Gästebuch:

Diese Dienstleistung was noch nicht Bewertet

Bewertung einfügen

Die Nachricht kann max. 1000 Zeichen umfassen. Noch 1000 Zeichen.

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Kam dál

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Partner

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.