Domeček u Oveček

produkt

Betreibt: Domeček u oveček

Gemeinde: Těrlicko

Region: BESKYDY

logo

Weitere Fotos:

Provozujeme ubytovací služby spolu s agroturistikou, tímto se snažíme přivést především lidí z města k nám na vesnici, do podhůří Beskyd. Chceme, aby zde měli možnost klidného odpočinku a především, aby děti měli možnost přímého kontaktu se zvířaty.
 
 
Nabízíme ubytování ve sto let starém domě, který jsme nazvali podle oveček, které zde chováme na farmě v rámci agroturistiky, jako "Domeček u oveček". Domeček je po rekonstrukci, tak aby splňoval požadavky na ubytování a odpočinek v Pobeskydí. Celková kapacita je do 10 osob, ubytovaných ve 3 ložnicích. Je zde vybavená kuchyň se sporákem, mikrovlnou troubou, myčkou, lednici a dalšími drobnými spotřebiči. V koupelně máme sprchový kout s vanou a je zde možnost použití automatické pračky. Před domem je krytá terasa s posezením a samoobslužným výčepním pultem, kde nabízíme pivo místního pivovaru. Těšíme se na naše hosty, rádi je u nás přivítáme, seznámíme se zvířátky, ukážeme okolí a pomůžeme jim naplánovat výlety do našich krásných Beskyd a okolí.

Kontakt zum Betreiber:

Domeček u oveček

Z Kopce 69/7
735 42 Těrlicko
tel.: +420 777 007 169

https://domecekuovecek.cz/

Václav Novák

Gästebuch:

Diese Dienstleistung was noch nicht Bewertet

Bewertung einfügen

Die Nachricht kann max. 1000 Zeichen umfassen. Noch 1000 Zeichen.

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Kam dál

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Partner

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.