Hotel Sladovna

produkt

Betreibt: Hotel Černá Hora, a.s.

Gemeinde: Černá Hora

Region: MORAVSKÝ KRAS

logo

Weitere Fotos:

podkrovní apartmá
restaurace
bazén
wellness

Hotel Sladovna **** se nachází v Černé Hoře v těsné blízkosti Pivovaru Černá Hora - nejstaršího pivovaru v České republice. Je to nově vybudovaný 4* hotel s celoročním provozem, který svým klientům nabízí ubytování ve 40 luxusně vybavených pokojích. K dispozici jsou standardní dvou a třílůžkové pokoje, komfort a superior pokoje, bezbariérový pokoj a pro rodiny pokoje čtyřlůžkové. Nezapomenutelné zážitky nabízí mezonetový Apartmán Sladovna.

K posezení je zde restaurace, šenk, stylová pivnice a bar. K relaxaci láká bowling, wellness centrum, pivní lázně. Pro pořádání akcí či školení je připravený kongresový sál, Sloupový sál i menší salonky. Ve sklepních prostorách se nachází Muzeum pivovarnictví, lze také zajistit prohlídku pivovaru Černá Hora - nejstaršího pivovaru v České republice.

Rodiny s dětmi jsou taktéž vítány, naleznou zde vše pro své pohodlí, včetně dětského hřiště a vnitřního hracího koutku. Hotel Sladovna se nachází cca 30 km od Brna a jsme připraveni Vám nabídnout výlety po okolí či prohlídku pamětihodností.

Kontakt zum Betreiber:

Hotel Černá Hora, a.s.

Kontakt na provozovatele, adresa zařízení:

Černá Hora 3/5
679 21 Černá Hora
tel.: 539 086 395

http://www.hotel-sladovna.cz/

Gästebuch:

Diese Dienstleistung was noch nicht Bewertet

Bewertung einfügen

Die Nachricht kann max. 1000 Zeichen umfassen. Noch 1000 Zeichen.

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Kam dál

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Partner

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.