Šumavské zastavení se Štěpánkou

produkt

Betreibt: Štěpánka Balvínová

Gemeinde: Sušice

Region: ŠUMAVA

logo

Číslo certifikátu: 84040

Weitere Fotos:

Máte chuť si něco pěkného vyrobit, vyzdobit si svůj domov, popustit uzdu fantazii? Naše zážitky jsou založené na tvořivosti a zároveň umožňují zúčastněným setkávat se a navzájem se obohacovat o společné prožitky.

Myslíte si, že by se Vašemu dítěti hodil talisman, který nikdo nemá? Přemýšlíte o originálním textilním dárečku? Naše zážitky jsou založeny na kreativním tvoření. Pořádáme výtvarné a tvůrčí dílny zaměřené na rukodělné práce s využitím různých výtvarných technik. Účastník získá svým aktivním zapojením nejen vlastní výrobek, ale především prožitek ze své tvorby, inspiraci a radost z nové zkušenosti. Zároveň u něho podpoříme jeho fantazii, kreativitu a příjemně se odreaguje. Téma dílničky je vždy vybíráno tak, aby všichni účastníci byli schopni se zapojit bez ohledu na věk, schopnosti a dovednosti. Svoji činnost nezaměřujeme jen na děti, ale na své si jistě přijdou i dospělí, pro něž připravujeme tvoření náročnější, ale velmi zajímavé a nápadité. Můžete si například dozdobit drobnosti z textilu, které sami šijeme. Máme v nabídce zvířátka, čerty, anděly, panenky apod., ze kterých vzniknou talismany, přívěsky na klíče, nebo si můžete namalovat originální tašku. Úžasné je to, že vznikne výrobek, který je originál. Navštěvujeme řemeslné jarmarky, adventní trhy, slavnosti na hradech, farmářské trhy a regionální poutě, kde vždy máme u stánku i tvořivou dílnu pro děti, aby si rodiče mohli prožít atmosféru nabízené akce, zatím co u nás děti samostatně tvoří. Výtvarné dílničky připravujeme také v hotelích, ve školkách, školách, v domech s pečovatelskou službou, klubech, muzeích, knihovnách, na dětských oslavách.

Informace o nabízených dílničkách najdete na našich webových stránkách.
Od roku 2010 jsme držiteli certifikátu ŠUMAVA originální produkt pro „Šumavské bylinkové potěšení a jiné ručně šité výrobky“.

Těšíme se na setkání s Vámi při rukodělných kurzech!

 

Preisliste:
Lektorné od:  150 Kč/hod. 
Cestovné od:  6 Kč/km 
Ceny výrobků od:  50 Kč 

Kontakt zum Betreiber:

Štěpánka Balvínová

Volšovská 492
342 01 Sušice
tel.: (+420) 602 493 475

http://balvinova.estranky.cz

Gästebuch:

Diese Erlebnis was noch nicht Bewertet

Bewertung einfügen

Die Nachricht kann max. 1000 Zeichen umfassen. Noch 1000 Zeichen.

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Kam dál

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Partner

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.