Hudba bez hranic - mezinárodní festival dechové hudby

produkt

Betreibt: Obec Dolní Studénky

Gemeinde: Dolní Studénky

Region: JESENÍKY

logo

Weitere Fotos:

Festival Hudba bez hranic v Dolních Studénkách navazuje na tradici úspěšných přehlídek dechových hudeb a mažoretek, které obec hostila od roku 2005. Ve svých počátcích festival představoval přední, převážně mládežnické dechové orchestry a mažoretkové soubory z Moravy. Třetí ročník festivalu byl poprvé pojat jako mezinárodní a pojmenován v duchu ústředního motta „Hudba bez hranic“, které bychom rádi dále rozvíjeli. Přehlídky organizovala Obec Dolní Studénky ve spolupráci s cestovní kanceláří Hornet Tour Dolní Studénky, ZUŠ Zábřeh a MAS Šumperský venkov.

V září roku 2005 se premiérového ročníku festivalu účastnil Dechový orchestr ZUŠ Šumperk, Dechový orchestr Veselí nad Moravou, Veselá kapela, Dechový orchestr ZUŠ Zábřeh a mažoretky Zábřeh. Druhý ročník se uskutečnil v červnu 2006 a hostil Dechový orchestr ZUŠ Šumperk, Dechový orchestr Veselí nad Moravou, Holba band Bludověnka, Dechový orchestr ZUŠ Zábřeh a mažoretky Zábřeh. V rámci třetího ročníku festivalu, který byl poprvé koncipován jako mezinárodní a pojmenován v duchu ústředního motta „Hudba bez hranic“, se představilo 500 mladých účinkujících na 7 místech regionu pro 2 800 diváků.

Tradiční akce v regionu, založená na dechové orchestry z celé Moravy. Spolupráce v rámci regionu – organizace.

Übersicht über die Erfüllung der Zertifizierungskriterien:

Kriterium Durchgeführt Kommentar
Žadatel zaměstnává alespoň jednu osobu s trvalým pobytem v území značky „JESENÍKY originální produkt®“, a to na dobu minimálně 6 měsíců a v rozsahu minimálně 0,5 úvazku ja
Funkční navigační systém k zážitku (cedule, směrovky) ja
Zázemí pro návštěvníky (občerstvení, úschovna kol apod.) ja
Ucelená webová prezentace zážitku, popřípadě i dalších aktivit žadatele, včetně přehledně uspořádaných informací o dalších možnostech trávení volného času a okolních turistických atraktivitách (může být řešeno prolinky na jiné kvalitní webové prezentace) ja
Nabídka pro široké spektrum návštěvníků (rodiny s dětmi, dětské skupiny, senioři, případně i specifické skupiny) ja
Sídlo firmy v regionu ja

Kontakt zum Betreiber:

Obec Dolní Studénky

788 20 Dolní Studénky
tel.: 603 960 441

http://hudbabezhranic.cz

Gästebuch:

Diese Erlebnis was noch nicht Bewertet

Bewertung einfügen

Die Nachricht kann max. 1000 Zeichen umfassen. Noch 1000 Zeichen.

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Kam dál

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Partner

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.