Jízdárna Hejtmánkovice

produkt

Betreibt: Jízdárna Hejtmánkovice

Gemeinde: Broumov

Region: BROUMOVSKO

logo

Weitere Fotos:

Jízdárna Hejtmánkovice je vhodným místem pro všechny, kteří si chtějí odpočinout v překrásné přírodě. Zážitek obohatí i Fríští koně, které se na Jízdárně chovají, toto jedinečné plemeno může na svém hřbetě provést krajinou Broumovské kotliny i naprosté začátečníky.

Celý areál byl vybudován na typických českých základech, tento koncept nenarušuje ani moderní vybavenost prostor a tak zde najdete překrásná kachlová kamna, na kterých nemusí vyspávat jen Honza. Můžete se zde vrátit zpět ke svým kořenům a zavzpomínat, jaké to bylo na chalupě u prababiček.

Jízda na koni

Jízda probíhá vždy s doprovodem, skládá se z 15 minut přípravy koně a 45 minut vyjížďky na koni, v termínu dle vzájemné domluvy.

Pro vaše bezpečí Vám zajistí ochrannou přilbu a vestu. Na jízdu je vhodné si obléci jezdecké kalhoty, chapsy (kožené návleky) a především pevnou obuv. Pokud speciální výbavu nevlastníte, postačí i přilnavější kalhoty a podkolenky. Je to důležité jak pro lepší pohodlí vaše, tak i koně.

Jízdy na poníkovi

Jízda na poníkovi je krásným zážitkem kdy si můžete přijít užít příjemné slunečné odpoledne. Projít se ke křížku s krásným výhledem na celé Broumovsko.

Každé dítě vybaví jezdeckou přilbou a ochrannou vestičkou. Doporučujeme dítě vhodně obléci k jízdě na koni. I v letním období je třeba pevná obuv, přilnavé (nebo alespoň dlouhé) kalhoty a delší ponožky. Nejde jen o bezpečnostní prvky, ale také o základní pohodlí jezdce a poníka. V šatně je vždy možné se před jízdou převléknout.

Preisliste:
Jízda na koni:  700  jezdec / hodina
Jízda na větším poníkovi:  550  jezdec / hodina (Děti se mohou i prostřídat.)
Jízda na menším poníkovi:  450  jezdec / hodina (Děti se mohou i prostřídat.)

Kontakt zum Betreiber:

Jízdárna Hejtmánkovice

Hejtmánkovice 192/193
550 01 Broumov
http://www.jizdarna-hejtmankovice.cz

Gästebuch:

Diese Erlebnis was noch nicht Bewertet

Bewertung einfügen

Die Nachricht kann max. 1000 Zeichen umfassen. Noch 1000 Zeichen.

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Kam dál

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Partner

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.