SPOLEČNĚ NA LYSOU

produkt

Betreibt: Klub českých turistů, odbor Gigula

Gemeinde: Frýdlant nad Ostravicí

Region: BESKYDY

logo

Weitere Fotos:

Enviromentální výchovný program pro děti a mládež „Společně na Lysou“ je vhodným doplněním školní výuky. Našim cílem však není dítě zahltit informacemi, snažíme se jít cestou prožitku. Ukázat dětem, že v přírodě se dá zažít spousta dobrodružství a motivovat tak je i rodiče k aktivnímu trávení volného času.

Program „Společně na Lysou“ vznikl pod záštitou Klubu českých turistů. Jedná se o environmentální výchovný program pro děti a mládež. Jeho prostřednictvím bychom lidem rádi přiblížili krajinu Beskyd, její přírodní zajímavosti i historické souvislosti, jež toto jedinečné prostředí ovlivňovaly po celá staletí. Jsme přesvědčeni, že nejlépe věci člověk pozná na vlastní kůži. Proto jsme se i my rozhodli zavést vás přímo do nitra beskydských hor a ukázat vám vše hezky zblízka. Vydat se s námi můžete nejen na královnu Beskyd – Lysou horu, ale také na Prašivou či k překrásným Satinským vodopádům a Medvědí skále.

Společnost při vašich toulkách Beskydami vám budou dělat profesionální lektoři. Všechny nás spojuje láska k přírodě a horám – jsou mezi námi aktivní botanici, zoologové, myslivci, rybáři i sportovci. Práci s mládeží se většina věnuje již řadu let. Průvodce děláme při zaměstnání či studiu, ve svém volném čase. To jen svědčí o tom, že nás to velmi baví a snažíme se dělat vše pro to, aby společně strávený čas bavil i vás.

 

Preisliste:

Rezervace a další kontakty naleznete na našem webu.

Kontakt zum Betreiber:

Klub českých turistů, odbor Gigula

Frýdlant nad Ostravicí

https://www.spolecnenalysou.cz

Martin Hlaváč

Gästebuch:

Diese Erlebnis was noch nicht Bewertet

Bewertung einfügen

Die Nachricht kann max. 1000 Zeichen umfassen. Noch 1000 Zeichen.

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Kam dál

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Partner

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.