Dřevěné dekorativní předměty

produkt

Dostawca: Přemysl Bouška – Dřevohrátky

Gmina: Hranice

Region: MORAVSKÁ BRÁNA

logo

Więcej zdjęć:

Dřevěné sovičky různých velikostí
dřevěné těžítka malované
relaxační dřevíčka
přívěšky
knoflíky různých tvarů a z různých stromů

Naděje s bukovými křídly

Naděje s bukovými křídly
Novému ránu rožnem svící,
je neznámé a nemá tváře,
jak anděl v dřevu lípy spíc
í
a čekající na řezbáře.

Někdy se anděl na nás hněvá,
anděla máme každý svého
a naděje má z buku křídla
a srdce z dřeva lipového.

/Jan Skácel/

Se dřevem si „hraji“ přibližně 10 let. Tehdy jsem měl 2-3 dlátka, kousek lípy a před sebou obrázek sovy jako předlohu. Výsledek na poprvé nebyl vůbec špatný a hlavně ruce zůstaly celé. Bez šrámů od dláta. Začal jsem se tedy seznamovat a bavit novým koníčkem, který v posledních letech přerostl ve velkého „koně“ a vyplňuje značnou část mého volného času.

Jak se rozrůstá počet nožů a dlát, roste i můj zájem o hlubší poznání dřeva pro jeho krásu, která je mě zároveň i inspirací. Hledal jsem náměty na řezbu a postupně jsem se dostal k tvorbě dekorativních a ozdobných předmětů, jako jsou různé přívěsky na krk pro děti i dospělé, svícny, misky, ozdobné zátky a jiné věci určené především pro radost.

Dřevo je nádherný přírodní materiál, který mě nepřestává ohromovat svou krásou a různorodostí. Tvorba výrobků začíná prvotním nápadem, který se někdy zrodí hned, či se k němu musím dopracovat. Inspiraci hledám ať už kolem sebe, nebo třeba v knihách. Pokud nápad uzraje, načrtnu si jej na papír a už hledám vhodný kousek dřeva, z kterého se jej pokusím zhotovit. Celý proces tvorby od nápadu až po finální práce je mým koníčkem a relaxací zároveň.

Vyrábím rozličné výrobky z různých druhů dřeva. Ryze praktické jsou dřevěné hřebeny, misky, masážní guasha, ... Jiné výrobky jsou pro radost jako třeba přívěsky, vypalované obrazy, ozdobné zátky a spoustu jiných.

Skontaktować się z producentem:

Přemysl Bouška – Dřevohrátky

Maxe Švabinského 1061
753 01 Hranice
Česká republika
tel.: +420 604 209 805

Wybierz region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.