Mošty

produkt

Dostawca: Moštárna Louny

Gmina: Louny

Region: POOHŘÍ

logo

Więcej zdjęć:

Naše moštárna je vybavena jednou z nejmodernějších technologií na výrobu přírodních šťáv a moštů. Tato moderní linka dokáže velmi šetrně za studena vylisovat s maximální výtěžností různé druhy ovoce a zeleniny na velmi lahodnou šťávu plnou vitamínů, vlákniny, minerálních látek a mnoho dalších prospěšných nijak neupravených přírodních zdrojů. Dále tato linka mimo jiné nabízí způsob na výrazné omezení sedimentačních kalů a velmi šetrné pasterizace s následným plněním do ekologických obalů. Pouhým vylisováním za studena s možností velmi šetrné pasterizace pro dlouhodobé uchování čerstvé štávy. V sortimentu je nabízeno cca 19 druhů moštů a to jednodruhových nebo vícedruhových. U většiny je hlavní složkou jablečná šťáva v kombinaci s dalším ovocem či zeleninou.

Moštárna Louny

Firma, která se obchodem a zpracováním ovoce zabývá již 20 let. Svého času zdárně řadu sezon provozovala Frutu v Žatci, kde se vyráběl jablečný a hruškový koncentrát s následnou zahraniční expedicí. Díky dlouholetým zkušenostem se majitelé rozhodli rozšířit činnost s ovocem a zpracováním čerstvého ovoce a částečně i zeleniny na čisté přírodní šťávy – mošty.

Propagační letáček Moštárna Louny

Cennik:

Aktuální nabídku najdete na našich webových stránkách a novinky na facebooku.

Skontaktować się z producentem:

Moštárna Louny

Vladimírská 2501
440 01 Louny
tel.: 602 319 623
tel.: 608 160 881

http://www.mostarnalouny.cz
http://fb.com/mostarnalouny

Wybierz region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.