Pivo Harrach

produkt

Dostawca: Harrach s.r.o.

Gmina: Velké Meziříčí

Region: VYSOČINA

logo

Więcej zdjęć:

točení piva
pivo tmavé
pivo u vepřového kolena
pivo u steaku
pivo ve vysoké sklenici
pivo světlé
pivo u husy

Pivo Harrach z velkomeziříčského minipivovaru Jelínkova vila je pivo s působivým charakterem, jemnou vůní, bohatou pěnivostí a plností neboli chlebnatostí chuti. Ze zásady ho nefiltrujeme, nepasterizujeme a nepřidáváme do něj žádné stabilizátory ani jiné umělé látky. Pojmenovali jsme ho podle jednoho z majitelů místního zámku a vyrábíme ho s hrdostí tradiční rukodělnou metodou a poctivou cestou "varna – spilka – sklep". Výsledkem je pravé české pivo, které si oblíbili jak naši štamgasti, tak odborníci. O jeho kvalitách svědčí i řada ocenění, jako je Zlatá pivní pečeť, Pivo České republiky nebo Regionální potravina.


Základní – trvalou – nabídku našeho minipivovaru tvoří světlý a tmavý ležák. Kromě toho najdete na výčepu vždy i jeden až dva z celkem dvanácti pivních speciálů, mezi které patří například Vídeňský speciál, Medový speciál, Kávové pivo, Kouřový speciál, Pšeničné pivo, American IPA a další.

 

 

Skontaktować się z producentem:

Harrach s.r.o.

Jelínkova vila - hotel, pivovar

Třebíčská 342/10
594 01 Velké Meziříčí
tel.: +420 566 502 205

https://www.jelinkovavila.cz/cs/minipivovar-jelinkova-vila

Velké Meziříčí

Wybierz region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.