Balík sena z Moravské brány

produkt

Dostawca: Ekofarma Jezernice s.r.o.

Gmina: Jezernice

Region: MORAVSKÁ BRÁNA

logo

Więcej zdjęć:

Malý balík sena kulatý průměr 60 cm, délky 70 cm, hmotnost balíku: 15 kg. Vstupní suroviny pícniny. Vstupní surovina je pěstována na pozemcích v území Moravské brány. Pozemky jsou vedeny v ekologickém režimu, tudíž je seno pěstováno bez chemických postřiků a umělých hnojiv.

Setí pícnin je typická právě pro oblast Moravská brána, která se nachází ve vyšších nadmořských výškách s kopcovitými svahy. Před 100 lety se seno sklízelo ručně a sušilo na půdách starých gruntů. V 80. letech byl představen první stroj na lisování balíků sena, který si zakoupilo místní zemědělské družstvo. Pozemky, na kterých nyní Ekofarma Jezernice s.r.o. pěstuje seno, dříve vlastnila společnost Hranicko a.s., která má dlouholetou tradici na území Moravské brány. Společnost Ekofarma Jezernice s.r.o byla založena v roce 2018 s cílem hospodařit v ekologickém režimu, tedy šetrným způsobem s ohledem na životní prostředí a krajinu. Ekofarma hospodaří na pozemcích v k.ú. Radíkov u Hranic, Uhřínov a Středolesí, které se nachází v horské hůře dostupné oblasti. Právě na těchto pozemcích probíhá výpas masného skotu plemene Charolaise a Masný simentál, jejichž chovem se společnost Ekofarma Jezernice také zabývá.

Skontaktować się z producentem:

Ekofarma Jezernice s.r.o.

Jezernice 42
751 61 Jezernice
tel.: 0420774 866 922

https://www.agrochovas.cz/

Roman Hornik

telefon: +420 774 866 922

Punkty sprzedaży:

Wybierz region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.