Čerstvé a sušené BIO hovězí maso

produkt

Dostawca: Zemex, spol. s.r.o.

Gmina: Rokytnice nad Jizerou

Region: KRKONOŠE

logo

Więcej zdjęć:

ZEMEX, spol. s r.o. chová převážně skot plemene masný siementál a doplňkově pak aberdeen angus. Všechny naše krávy pocházejí z vlastního chovu a o pokračování rodu se starají dva plemenní býci. Skot je převážnou část roku chován na pastvinách krkonošských hor. Nezbytnou část roku z důvodu velkého množství sněhu pak zvířata tráví v hospodářských budovách na podestýlce, kde jsou chována na volno ve stabilních skupinách. Mláďata od matek nejsou předčasně oddělována a procesu odstavu se nechává volný průběh. Dále také upřednostňujeme přirozenou plemenitbu, kdy mají zvířata možnost se zcela přirozeně projevovat a absolvovat celý proces namlouvání a páření.

Zaměstnanci, kteří zajišťují péči o zvířata, znají jméno a povahu každého chovaného zvířete, stejně tak i zvířata důvěrně znají svého ošetřovatele, díky tomu je možné ke každému zvířeti přistupovat individuálně, což usnadňuje manipulaci a vede ke snížení stresu zvířat v náročných situacích, jako je například přeprava nebo ošetřování. Naše zvířata jsou krmena striktně krmivem pocházejícím z vlastní produkce nebo krmivem, které je získáváno za přísných ekologických podmínek. Věříme, že úcta ke zvířatům, kterým každý den v roce věnujeme tu nejlepší péči, povede k produkci suroviny, která má jedinečné vlastnosti, výraznou chuť a uspokojí i toho nejnáročnějšího strávníka.

V roce 2019 jsme vybudovali bourárnu a zrárnu masa, kde maso z pečlivě vybraných kusů necháváme v chladícím boxu zachladit a vyvěsit a poté ho profesionálně bouráme a vakuujeme a necháváme vyzrát za přísných podmínek procesem mokrého zrání po dobu minimálně 21 dní. Tím se zlepšují jeho chuťové a fyzikální vlastnosti, maso se stává křehčím a aromatičtějším. Zavakuované maso tímto rovněž získává delší dobu trvanlivosti a za správného uchování vydrží v chladničce i několik týdnů. Vakuový obal chrání maso před nežádacími mikroorganismy, kyslíkem a mechanickým poškozením.

Medailonek: Zemex

Skontaktować się z producentem:

Zemex, spol. s.r.o.

Horní Rokytnice 236
512 45 Rokytnice nad Jizerou
tel.: +420 606 116 692
tel.: +420 721 184 989

https://https://www.zemex.cz/cs

Ing. Jana Bémová

Jednatelka
telefon: +420 606 116 692

Wybierz region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.