Přírodní vánoční stromek z Poodří

produkt

Dostawca: Petr Libosvár - Farma Hubleska

Gmina: Studénka

Region: MORAVSKÉ KRAVAŘSKO

logo

Więcej zdjęć:

K farmaření a k pěstování jsme se dostali jako slepí k houslím. Hledali jsme se ženou pozemky, kde bychom mohli začít chovat ovce a hezky žít. Naskytla se nám možnost koupit menší dančí farmu, kde mimo jiné i bývalý majitel pěstoval vánoční stromy, které nabízel svým přátelům. My jsme farmu přebrali a trochu rozšířili. Aktuálně se nám pasou na loukách daňci, ovce a po zahradě pobíhají kachny. Nasadili jsme postupně pár stovek jehličnanů a dnes máme na výběr z více jak čtyř tisíc stromů. Najdete u nás jehličnany jako jsou jedle, borovice či smrky. Náš záměr není nabízet velké množství stromů, ale chceme, aby lidé měli stromky čerstvé, a hlavně přírodní a z místních zdrojů. Nabízíme možnost si stromek v určitých dnech od září do listopadu předem vybrat a pak si ho týden před Vánoci s dětmi sami čerstvě uříznout, to u obchoďáku nezažijete. Primárně k nám chodí lidé z blízkého okolí. Ti, co nás navštívili se rádi vrací i z toho důvodu, že to mají bez stresu, v přírodě a někdy i se zážitkem, preferujeme osobní přístup ke každému a chceme, aby lidé byli spokojeni. Zkrátka náš regionální produkt je místní, nedovezen někde z Dánska a není uříznutý někdy začátkem listopadu. Snižujeme tak uhlíkovou stopu a děláme radost dětem i dospělým. Jsme rádi, že jsme se mohli přidat například k pěstitelům z Bio sadu Heřmánky.

Děkujeme za podporu a třeba se někdy osobně potkáme u nás na farmě. Petr a Katka Libosvárovi, farma Hubleska u Bílovce (Facebook – Farma Hubleska).

Skontaktować się z producentem:

Petr Libosvár - Farma Hubleska

Hubleska, 743 01 Bílovec

L. Janáčka 717
742 13 Studénka

Wybierz region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.