Medy

produkt

Dostawca: Mgr. Jan Košíček

Gmina: Moravský Krumlov

Region: ZNOJEMSKO

logo

Więcej zdjęć:

Rodinné včelařství Košíčkovi jsme založili s mojí ženou v roce 2021. Právě tehdy jsme se rozhodli, po mnohaletých zkušenostech, nabízet naše poctivé včelí produkty nejen v rodině, ale i široké veřejnosti - tedy vám všem.

V naší nabídce rodinného včelařství najdete velkou spoustu klasických přírodních medů, o jejíchž výrobu se stará především Jan. Kromě těch klasických však připravujeme i ochucené medy, které jsou doplněné např. o koření, bylinky, ořechy nebo výtažky ovoce. O jejich přípravu se naopak stará Martina. Ačkoliv ochucení medu může vypadat jako moderní způsob jeho úpravy, je tu s námi již stovky let. Med tímto způsobem upravovaly už naše babičky a prababičky, domnívaly se totiž, že takto upravený med má ještě větší léčivé a zdraví prospěšné schopnosti.

Všechny naše výrobky pochází výhradně a pouze z našich vlastních včelínů, které se nacházejí v Moravském Krumlově a jeho přilehlém okolí. Jedná se o ideální místo s velmi čistým prostředím, Národní přírodní rezervací Krumlovsko – rokytenské slepence, druhově velmi bohatou vegetací nebo velkou spoustou druhů chráněných živočichů. Zakládáme si na tom, aby kvalita našich medových produktů byla co nejvyšší, aby vám naše medy chutnaly a rádi jste se k nám pro ně zase vraceli.

Skontaktować się z producentem:

Mgr. Jan Košíček

Na Vyhlídce 454
672 01 Moravský Krumlov
tel.: +420 731 491 208

https://www.medovydarek.cz

Punkty sprzedaży:

Zámek Moravský Krumlov - městské informační centrum

Cukrárna Z&M - náměstí T. G. Masaryka 45, Moravský Krumlov

Wybierz region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.