Kovářské a uměleckořemeslné výrobky

produkt

Dostawca: KOVSTYL

Gmina: Hladké Životice

Region: MORAVSKÉ KRAVAŘSKO

logo

Więcej zdjęć:

Kovářství vždy patřilo k nejvýznamnějším oborům lidské činnosti, podle schopnosti zpracovávat železnou rudu se nahlíželo na vyspělost starověkých civilizací. I mne kovářství zaujalo natolik, že jsem se rozhodl vystudovat uměleckou školu. Firmu KOVSTYL jsem založil po více než patnáctileté praxi v Česku a Itálii. Zaměřujeme se na kovářské a ruční uměleckořemeslné zpracování kovů a restaurátorské práce. Používáme tradiční postupy ručního zpracování kovů jak na klasických výhních, tak i v plynových pecích.

Pracujeme nejen s ocelí, ale i s mosazí, nerezem, mědí a dalšími materiály. Dále se zabýváme výtvarnými návrhy a repasí původních kovářských prací. Nabízíme výrobky uměleckého kovářství vysoké kvality, jako jsou kované brány, branky, mříže, ploty, vyrábíme také originální  dárkové předměty (propracované kované růže, kované svícny, pavouky, podkovy), interiérové doplňky, krbové nářadí a doplňky.

„Každý náš výrobek je originál!“

Skontaktować się z producentem:

KOVSTYL

Oderská 155
742 47 Hladké Životice

http://www.kovstyl.cz

Lukáš Kraus

telefon: 733 207 000
telefon: 608 416 979

Wybierz region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.