Staročeské novoměstské čaje

produkt

Dostawca: Milan Švorc

Gmina: Vršovka

Region: ORLICKÉ HORY

logo

Więcej zdjęć:

Staročeské novoměstské čaje pečené dle vlatních receptur tradiční cestou - manufaktura. Malé čajíky ve skleničkách s celými kousky ovoce v různých velikostech. V současné době nabízíme 21 druhů, převážně z typicky českých ovocných podílů, bez chemických konzervantů. Je to typický český recept, který se dříve pekl v každé chalupě.

Rajský čaj. Překvapující spojení chutí meruněk, jablek, jahod a černého rybízu se skořicí. Složení: jablko, meruňka, černý rybíz, jahoda, skořice, cukr, voda, kyselina vinná. Obsah pevného podílu min. 40%.

Půlnoční snění s meduňkou. Uklidňující meduňka ve společnosti máslových hrušek a sladkých švestek. Složení: švestka, hruška, červený rybíz, perníkové koření, cukr, voda,meduňka. Obsah pevného podílu min. 40%.

Malinové překvapení. Výrazná chuť malin, doplněná jahodami a červeným rybízem. Složení: malina, jahody, červený rybíz, skořice, cukr, voda, kyselina vinná. Obsah pevného podílu min. 40%.

Cennik:

Pečený čaj různé druhy 275 ml:  
Pečený čaj různé druhy 55 ml:  

Skontaktować się z producentem:

Milan Švorc

Vršovka 41
549 01 Nové Město nad Metují
tel.: 603158333

http://www.cajesvorc.cz/

Punkty sprzedaży:

Firemní prodejna:

Zlatá rybka

Husovo náměstí 1236

549 01 Nové Město nad Metují

Wybierz region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.