Cukrárna - Výroba perníku Janoš

produkt

Gmina / miejsce: Pardubice

Region: KRAJ PERNŠTEJNŮ

logo

Prodejna s výrobnou se nachází ve čtvrti Studánka, poblíž lokality Na Drážce a sídliště Dubina, u výpadovky směr - Sezemice, Holice, Svitavy.

Koupit si u nás můžete perníčky již od 8,oo hodin ráno, stačí zaťukat, zazvonit nebo zatelefonovat. Od 10,oo hodin si u nás můžete posedět u kávy a zákusků nebo sklenky vína.

V létě ochutnáte naši zmrzlinu a můžete posedět na předzahrádce pod slunečníkem. Máme otevřeno nepřetržitě i přes poledne až do 17,3o hod. V pondělí a v sobotu od 10,oo do 16,oo hod.

Nápisy na již hotové perníkové výrobky vám zde napíšeme na počkání, trvá to přibližně 10 minut až půl hodiny, podle rozsahu psaní a doby sušení nápisu.

Pokud si nevyberete z našeho velmi rozsáhlého sortimentu, který čítá několik set druhů výrobků, zhotovíme vám perník na vaše přání, nejlépe podle vašeho návrhu (skica nebo fotka). Hotový perník pak bude odpovídat vaší představě co nejvíce.

Přijďte se k nám podívat a vybrat dárek pro vaše příbuzné a známé.

Vhodný dárek k svátku, narozeninám, jako svatební dárek, pozornost při odchodu do důchodu apodobně.

Přímo před touto naší prodejnou je vždy dost volných parkovacích míst zdarma, takže odpadá hledání místa k zaparkování a nákup může být (v případě nutnosti) otázkou několika minut.

Kontakt na miejsce sprzedaży:

Pavel Janoš

Věry Junkové 306
530 03 Pardubice
tel.: 466 261 167

http://www.pernikjanos.cz

Godziny otwarcia:

Pondělí 10:00 – 17:00 hod., Úterý - Pátek 10:00 – 17:30 hod., Sobota 10:00 – 13:00 hod.

Wybierz region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.